Proprietăți unice: 1089
Proprietari: 668
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
19

750.000 €
799.000 €

Olt - Bals - Hotel - Ultracentral - 48 camere S ...

Ultracentral, Balș

2.100 mp utili
4E
1974
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

85.000 €

Vanzare vila Studina (constructie 2014)

Studina

5 camere
200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

25.000 €
8.93 € / mp

Teren intr. în centrul satului Brebeni, lângă S ...

Brebeni

2.800 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
7

450.000 €

Oportunitate, imobil pretabil clinica, product ...

Central, Scornicești

800 mp utili
1E
2000
Agenție

7 luni în urmă
20

990.000 €

Vila S+P+1E, finisaje de lux, teren - 3000 mp, ...

Central, Slatina

10 camere
800 mp
3.000 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

7 luni în urmă
20

215.000 €

Cladire functiune mixta - Hala productie + locu ...

Gară, Slatina

2E
Agenție

7 luni în urmă
8

81.000 €

De vanzare apartament 2 camere ,str Prelungirea ...

Central, Slatina

2 camere
48,6 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

8 luni în urmă
4

146.000 €
94.93 € / mp

1538 mp. teren intravilan, Deschidere - 36 m, s ...

Clociov, Slatina

1.538 mp teren
f.s. 36 m
Pădure
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
10

98.000 €

Casă cu 4 camere

Central, Balș

4 camere
90 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

69.000 €
22.92 € / mp

Teren de vânzare Bals Com. Voineasa, Sat Racovi ...

Central, Balș

3.010 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

114.425 €
25 € / mp

Teren 4,577mp Slatioara / Strada Tineretului

Slătioara

4.577 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
20

230.000 €

Casa traditionala, 106 mp., Teren 2227, D = 20 ...

Clociov, Slatina

3 camere
88 mp
2.227 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

168.000 €
40 € / mp

4200 mp,intra+extravilan, str.Th.Burca,utilitat ...

Periferie, Slatina

4.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
12

279.000 €

Vila D+P+1E,10 cam,pretabila activitati economi ...

Orașul de Jos, Slatina

10 camere
290 mp
825 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

9 luni în urmă
1

65.000 €
87.84 € / mp

TEREN intravilan - 904 mp. cu cale de acces, Pl ...

Nord, Slatina

740 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

24.000 €
0.75 € / mp

3,2 ha teren agricol la Oboga judetul Olt

Oboga

32.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

22.000 €

Vand casa Strejestii de Sus Olt

Strejeștii de Sus

5 camere
75 mp
3.670 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

11.800 €
0.59 € / mp

2 hectare de teren agricol situate in comuna St ...

Studina

20.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

9.000 €
0.60 € / mp

1,5 hectare de teren agricol situat in comuna V ...

Vlădila

15.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

18.750 €
0.75 € / mp

2,5 hectare teren agricol in comuna Vulpeni din ...

Vulpeni

25.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

5.900 €
0.59 € / mp

1 hectar de teren agricol in comuna Perieti din ...

Perieți

10.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

308.000 €
11 € / mp

Teren arabil 28ha Stoicanesti Olt

Stoicănești

28.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

22.500 €
0.75 € / mp

3 hectare de teren agricol in comuna Vulpeni di ...

Vulpeni

30.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

105.000 €
0.75 € / mp

14 hectare de teren agricol in comuna Iancu Jia ...

Iancu Jianu

140.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

30.000 €
30 € / mp

Vând teren intravilan 1.000 mp, zonă liniștită, ...

Bistrița Nouă

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

5.250 €
0.75 € / mp

0,7 hectare teren agricol situat in comuna Vulp ...

Vulpeni

7.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

11.800 €
0.59 € / mp

2 ha teren agricol la Milcov judetul Olt

Milcov

20.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

26.250 €
0.75 € / mp

3,5 ha teren agricol la Vulpeni judetul Olt

Vulpeni

35.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

30.000 €
0.75 € / mp

4 ha teren agricol la Iancu Jianu judetul Olt

Iancu Jianu

40.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

20.650 €
0.59 € / mp

3,5 ha teren agricol la Ipotesti judetul Olt

Ipotești

35.000 mp teren
Extravilan