Proprietăți unice: 1087
Proprietari: 667
Agenție

1 săptămână în urmă
8

10.500 €
4.26 € / mp

Vand teren Gubandru

Central, Balș

2.464 mp
2.464 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

32.000 €
64 € / mp

Vand teren intravilan Slatina

Central, Slatina

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

53.000 €

Apartament de vanzare

Central, Balș

2 camere
47 mp
Etaj 1
1977

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

100.000 €

Apartament 3 camere, etaj 4, 72 mp, decomandat, ...

Central, Slatina

3 camere
72 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

120.000 €

Apartament 3 camere

Central, Slatina

3 camere
72 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

74.000 €

De vanzare apartament 3 camere, Bals, Olt, lang ...

Central, Balș

3 camere
70 mp
Etaj 1
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

25.000 €

Casa de vanzare Vulpeni Olt

Vulpeni

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

15.000 €

Casa curte 1800m2 zona Colonesti, Olt tel.07338 ...

Vlaici

2 camere
65 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

81.000 €

Vand apartament 2 camere

Zahana, Slatina

2 camere
40 mp
Etaj 3
Agenție

1 săptămână în urmă
10

66.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE GARA

Central, Caracal

2 camere
45 mp
1978
4E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

6.300 €
3.50 € / mp

Loc de casa Draghiceni, olt, 7 km Caracal.

Drăghiceni

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
11

77.000 €

Apartament 2 camere mobilat și utilat, S=5 ...

Crișan I, Slatina

2 camere
58,7 mp
Etaj 5 / 5
5E
Agenție

1 lună în urmă
11

95.000 €

APARTAMENT 3 CAMERE ULTRACENTRAL SLATINA

Ultracentral, Slatina

3 camere
76,51 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
20

125.000 €

APARTAMENT 3 CAMERE ULTRACENTRAL

Ultracentral, Slatina

3 camere
63,4 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
20

28.600 €
22 € / mp

TEREN INTRAVILAN -1300 mp CURTISOARA

Curtișoara

1.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
27

614.922 €
508.200 €
1.25 € / mp

FERMA DE VANZARE! Pomi fructiferi, ,Oboga, Bals ...

Iancu Jianu

490.000 mp teren
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

39.000 €

Proprietar,casa renovata ,teren 2000 mp deschid ...

Fărcașele

3 camere
68 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.000 €

Casa bătrânesc de vanzare

Văleni

5 camere
250 mp
5.000 mp teren
Individuală
Agenție

1 lună în urmă
3

42.000 €
11.35 € / mp

Teren 3,700mp Dobriceni / Strada Sabin Balașa

Dobriceni

3.700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

17.500 €

GARAJ, Su = 17 mp, teren concesionat, zona cent ...

Central, Slatina

1 camere
17 mp
Parter / 1
2000
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă

132.500 €
25 € / mp

Teren Intaravilan Parcelabil 5300mp 25E MP des ...

Slătioara

5.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

89.000 €

Casa plus teren la schimb cu apartament 3 camer ...

Pleșoiu

5 camere
200 mp
4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

55.000 €

Apartament Caracal, str Intrarea Buzesti, nr 9, ...

Central, Caracal

2 camere
40 mp
Etaj 3 / 4
1971
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

16.549 €
19 € / mp

Teren intravilan construibil 871 mp – lângă Sla ...

Bistrița Nouă

871 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

2.002.562 €
38 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE - TEREN INTRAVILAN 5 ...

Sud-Est, Balș

52.699 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

84.000 €

2 cam, et. 1, modernizat, mobilat+utilat, Aleea ...

Central, Slatina

2 camere
41 mp
Etaj 1 / 4
1975
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

70.000 €

DE VANZARE APARTAMENT

Teiș

3 camere
73 mp
Etaj 2 / 4
1970
Agenție

2 luni în urmă
19

75.000 €

2 cam, etaj 2, 46 mp, decomandat, bloc nou, str ...

Periferie, Slatina

2 camere
46 mp
Etaj 2 / 5
2022
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

76.000 €

Vind apartament 2 camere unic(tip casa)

Central, Caracal

2 camere
55 mp
Parter
2018
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 76,000 € și 79.000 €