Proprietăți unice: 1087
Proprietari: 667
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

4.550 €

Casa si teren 2000mp

Ștefan cel Mare

3 camere
97 mp
Agenție

5 zile în urmă
1

89.900 €

Apartament 3 camere 75,59 mp Ultracentral Slati ...

Ultracentral, Slatina

3 camere
76 mp
Etaj 8
10E
Agenție

5 zile în urmă
1

89.900 €

Apartament 3 camere 75,59 mp Ultracentral Slati ...

Ultracentral, Slatina

3 camere
75,79 mp
1979
10E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

66.000 €

Vand apartament 3 camere cu 2 bai. RENOVAT RECE ...

Deveselu

3 camere
70 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

100.000 €

Apartament 3 camere

Central, Slatina

3 camere
72 mp
Etaj 4
Agenție

6 zile în urmă
5

60.000 €

Vand teren intravilan, amplasat central, Corabi ...

Central, Corabia

4 camere
100 mp
100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

60.000 €

Vand teren intravilan, amplasat central, Corabi ...

Central, Corabia

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

35.000 €

Vand garsoniera .

Central, Slatina

1 camere
25 mp
Etaj 2
Agenție

6 zile în urmă
6

49.000 €

Casa caramida, P+E, 460 mp, comuna Iancu Jianu- ...

Iancu Jianu

6 camere
200 mp
720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

70.000 €

Casa P+1 + 5.300 mp teren, jud Olt

Chilia

4 camere
Agenție

6 zile în urmă
2

390.000 €
4.88 € / mp

Teren cu posibilitate obtinere ATR parc fotovol ...

Sud, Caracal

80.000 mp
80.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

245.100 €
43 € / mp

Parcele de vanzare pentru case/Caracal str. art ...

Central, Caracal

5.700 mp
5.700 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

68.990 €

Nou! Casa+teren, deschidere la 2 strazi, Piatra ...

Berindei

3 camere
110 mp
Agenție

6 zile în urmă
18

68.990 €

Nou! Casa+teren, deschidere la 2 strazi, Piatra ...

Piatra

3 camere
110 mp
705 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
2

27.200 €
8.50 € / mp

teren intravilan

Central, Slatina

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

47.000 €

Garsoniera de vanzare

Central, Caracal

1 camere
28 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

47.000 €

Garsoniera de vanzare

Central, Caracal

1 camere
28 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
10

90.000 €

Apartament 2 camere zona centrala

Central, Slatina

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

4.500 €

Vand apartament cu 3 camere

Central, Balș

3 camere
65 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
13

39.000 €

Proprietar vand casa renovata , cu teren 2000 m ...

Fărcașele

3 camere
68 mp
2.000 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

32.500 €

Apartament cu doua camere de vanzare

Central, Corabia

2 camere
52 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

47.000 €

Apartament 34 mp zona Progresu Slatina

Central, Slatina

2 camere
34 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

92.000 €

Casa la rosu in Milcov Olt

Milcov

4 camere
20 mp
1.023 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

85.000 €

Apartament de vanzare cu 2 camere semidecomanda ...

Central, Slatina

2 camere
59 mp
Etaj 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

250.000 €

Casă P+1E cu teren 1000 mp – Slatin ...

Clociov, Slatina

6 camere
361 mp
1.000 mp teren
f.s. 17.729999542236 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

110 €

Casa CLOCOCIOV-SLATINA

Clociov, Slatina

2 camere
40 mp
780 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%