Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

47.000 €

casa noua de vanzare (gostavatu, olt)

Gostavățu

2 camere
70 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

43.000 €

Casa de vanzare Stoene?ti olt

Stoenești

La ~5km distanță

4 camere
164 mp
1.607 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

325.000 €
1.10 € / mp

PADURE-VEGETATIE FORESTIERA DE PLOP SI STEJAR

Stoenești

La ~5km distanță

295.000 mp
295.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

22.000 €

Teren +casa batrineasca com Babiciu Olt

Băbiciu

La ~5km distanță

3 camere
1.700 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

45.000 €

Casa de vanzare in Comuna Daneasa, Sat Zanoaga, ...

Zănoaga

La ~10km distanță

4 camere
1.400 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

35.000 €

Casa la ?ara + teren 545 mp + pu? ?i fosa septi ...

Zănoaga

La ~10km distanță

2 camere
62 mp
545 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

24.900 €
6.65 € / mp

Teren intravilan 3743 mp Frunzaru asfalt, apa ? ...

Sprâncenata

La ~10km distanță

3.743 mp
3.743 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

25.000 €

Casa de vanzare suprafata 3500 mp Sprancenata. ...

Sprâncenata

La ~10km distanță

6 camere
3.500 mp
3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

75.000 €
187.50 € / mp

Teren Statie Peco Draganesti-Olt

Central, Drăgănești-Olt

La ~10km distanță

400 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

210.000 €
20.59 € / mp

Teren Draganesti-Olt la soseaua principala N Ti ...

Central, Drăgănești-Olt

La ~10km distanță

10.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
18

35.000 €

Apartament 4 camere total decomandat cu suprafa ...

Drăgănești-Olt

La ~10km distanță

4 camere
59 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

35.000 €

Ap.cu 2 camere de vanzare DRAGANESTIOLT. .

Central, Drăgănești-Olt

La ~10km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

55.000 €

De vanzare

Central, Drăgănești-Olt

La ~10km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

25.000 €

Vand casa si teren=2024mp+6400mp teren extravil ...

Central, Drăgănești-Olt

La ~10km distanță

3 camere
40 mp
2.024 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

199.000 €

Casa boiereasca ultracentral +3200 mp teren

Drăgănești-Olt

La ~10km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

45.000 €

Apartament 4 camere

Central, Drăgănești-Olt

La ~10km distanță

4 camere
86 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
11

220.000 €

De vanzare - Proprietate cu Piscina, Teren gene ...

Central, Drăgănești-Olt

La ~10km distanță

6 camere
2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

9.000 €
6.53 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Drăgănești-Olt

La ~10km distanță

1.378 mp
1.378 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

160.000 €

Casa de vanzare

Central, Drăgănești-Olt

La ~10km distanță

190 mp
2.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

165.000 €
1 € / mp

Teren 16,5 HA Cilieni-compact,acces 3 drumuri, ...

Central, Drăgănești-Olt

La ~10km distanță

165.000 mp
165.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă

15.500 €
16.72 € / mp

Teren intravilan pentru casa

Central, Drăgănești-Olt

La ~10km distanță

927 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

20.000 €

OPORTUNITATE UNICA-Magazie mare de vanzare 750m ...

Central, Drăgănești-Olt

La ~10km distanță

735 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
2

65.000 €

Casa de vanzare in Draganesti-Olt, zona central ...

Central, Drăgănești-Olt

La ~10km distanță

6 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30.000 €

Casa de vanzare in Traian, jud. Olt

Traian

La ~10km distanță

6 camere
55 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

39.000 €

Proprietar,casa renovata ,teren 2000 mp deschid ...

Fărcașele

La ~10km distanță

3 camere
68 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

29.900 €

Casa cu teren generos 5000 mp intravilan zona l ...

Poiana

La ~10km distanță

4 camere
131 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

30.000 €

Casa de vanzare

Poiana

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

28.000 €

Oferta!!! P +1,Duplex 290m patrati .

Deveselu

La ~10km distanță

4 camere
290 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 28,000 € și 28.900 €
Agenție

1 lună în urmă
1

10.787 €

Vind aparatament

Deveselu

La ~10km distanță

2 camere
75 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

40.000 €
46.000 €

Oportunitate: apartament cu gradina

Deveselu

La ~10km distanță

28 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 40,000 € și 46.000 €