Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
21

345.000 €

Casa P+M constructie 2023 | teren 915 mp

Dranovățu

242 mp
915 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
20

169.000 €

Vila P+1, Su - 334 mp, T = 4057 mp, D=21 m, com ...

Izvoru

La ~5km distanță

8 camere
334 mp
4.057 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

30.000 €
32.000 €

casa de vanzare Ganeasa,Olt

Găneasa

La ~5km distanță

4 camere
1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
18

169.000 €

Vila P+1, Su - 334 mp, T = 4057 mp, D=21 m, com ...

Găneasa

La ~5km distanță

8 camere
334 mp
4.057 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

35.000 €

Casa de vanzare si teren

Găneasa

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

144.000 €
15 € / mp

Ganeasa, de vanzare 2700 mp teren intravilan/6. ...

Găneasa

La ~5km distanță

9.600 mp
f.s. 27 m
Agenție

1 lună în urmă
9

38.000 €
35.35 € / mp

Peninsula Ganeasa, 1075 mp. teren intravilan cu ...

Găneasa

La ~5km distanță

1.075 mp
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

40.843 €

Vand casa + teren comuna Ganeasa Olt

Găneasa

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

55.000 €

Casa de vanzare 2184mp

Găneasa

La ~5km distanță

4 camere
Agenție

3 luni în urmă
20

138.000 €

Casa noua 2022 la pret de apartament in Dranova ...

Găneasa

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
573 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

19.525 €
25 € / mp

Vand teren intravilan

Găneasa

La ~5km distanță

781 mp
781 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

160.000 €

Ganeasa, Afumati oportunitate, vila individuala ...

Găneasa

La ~5km distanță

4 camere
124 mp
Agenție

1 lună în urmă
20

345.000 €

Casa P+M constructie 2023 | teren 915 mp

Găneasa

La ~5km distanță

4 camere
290 mp
915 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

240.000 €

Gradistea Teren si constructie pe malul lacului ...

Grădiștea

La ~5km distanță

7 camere
161 mp
4.098 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

126.750 €
7.50 € / mp

Teren langa Manastirea Sfantul Nicolae Sitaru

Grădiștea

La ~5km distanță

16.900 mp
f.s. 39 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

20.000 €

vand casa batraneasca

Pleșoiu

La ~5km distanță

80 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

89.000 €

Casa plus teren la schimb cu apartament 3 camer ...

Pleșoiu

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

62.220 €
30 € / mp

De Inchiriat/De vanzare

Pleșoiu

La ~5km distanță

2.074 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

20.000 €
13.89 € / mp

Teren de vanzare intravilan

Pleșoiu

La ~5km distanță

1.440 mp
1.440 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

119.790 €
2.55 € / mp

Vanzare teren 47.035mp - Comuna Plesoiu, Sat Ar ...

Pleșoiu

La ~5km distanță

47.035 mp
47.035 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
9

58.249 €
31 € / mp

Teren intravilan Salcia jud Olt 1879mp la strad ...

Salcia

La ~5km distanță

1.879 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

99.000 €
2.10 € / mp

Vanzare teren 47.035mp - Comuna Plesoiu, Sat Ar ...

Arcești

La ~5km distanță

47.035 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

245.000 €

Vand casa in Slatioara

Slătioara

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
Agenție

3 luni în urmă
15

159.000 €

Vila P+M si ANEXA cu GARAJ, T = 1150 mp, D=28 m ...

Slătioara

La ~5km distanță

8 camere
290 mp
1.150 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

2 luni în urmă

179.000 €

Vila P+M si ANEXA cu GARAJ, T = 1150 mp, D=28 m ...

Slătioara

La ~5km distanță

8 camere
290 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

87.520 €

Vand casa in Slatioara Olt

Slătioara

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
Agenție

10 luni în urmă
3

124.000 €
20 € / mp

Teren 6,200mp Slatioara / Strada Industriilor

Slătioara

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

132.500 €
25 € / mp

Teren Intaravilan Parcelabil 5300mp 25E MP desc ...

Slătioara

La ~5km distanță

5.300 mp
5.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă

132.500 €
25 € / mp

Teren Intaravilan Parcelabil 5300mp 25E MP des ...

Slătioara

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

175.000 €

Casa de VANZARE Slatioara - OLT

Slătioara

La ~5km distanță

4 camere
160 mp