Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Azi

2.000 €
1.33 € / mp

vinzare teren arabil 1500mp. com.crimpoia jud,o ...

Crâmpoia

1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

60.000 €

Casa plus teren intravilan Ghimpeteni Olt

Ghimpețeni

La ~5km distanță

4 camere
5.973 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

20.000 €

Cladire de vanzare potrivita pentru casa sau sp ...

Nicolae Titulescu

La ~5km distanță

5 camere
350 mp
359 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

185.000 €

De vanzare: Apartament 3 camere Soseaua Nicolae ...

Nicolae Titulescu

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 7

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
4

15.721 €
2.48 € / mp

Vand teren intravilan in Comuna Nicolae Titules ...

Nicolae Titulescu

La ~5km distanță

6.348 mp
6.348 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

23.000 €
33.000 €

Casa de vanzare

Barza

La ~5km distanță

3 camere
3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

392 €
0.28 € / mp

Teren intravilan arabil loc Barza, Jud Olt

Barza

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

80.000 €

Vand casa + teren intravilan comuna Serbanesti

Șerbănești

La ~5km distanță

214 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

3.539 €
6.99 € / mp

Dobrotesti, Teleorman

Dobrotești

La ~10km distanță

506 mp
10.000 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

10 luni în urmă
8

34.999 €

VANZARE CASA + GRADINA | CONSTRUCTIE NOUA 2005 ...

Dobrotești

La ~10km distanță

3 camere
85 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

49.800 €
12 € / mp

Teren de vanzare Icoana URGENT

Icoana

La ~15km distanță

4.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

55.400 €

Casa renovata 9000mp teren

Icoana

La ~15km distanță

5 camere
115 mp
2.509 mp teren
Agenție

3 luni în urmă

14.000 €

doua corpuri de casa

Satu Nou

La ~15km distanță

80 mp
Agenție

10 luni în urmă
8

34.999 €

VANZARE CASA + GRADINA | CONSTRUCTIE NOUA 2005 ...

Socetu

La ~15km distanță

3 camere
85 mp
1.300 mp teren
2005
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

12.500 €

Vand casa batraneasca, sat Socetu, comuna Steja ...

Socetu

La ~15km distanță

3 camere
86 mp
856 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

12.000 €

Casa batraneasca ,comuna Stejaru,sat Socetu

Socetu

La ~15km distanță

3 camere
82 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

16.000 €

Casa la tara, Teleorman 1300 m2

Socetu

La ~15km distanță

2 camere
13.000 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

15.500 €
3.27 € / mp

Teren intravilan 4.734 mp Front 50 m, utilita?i ...

Bârla

La ~15km distanță

4.734 mp
4.734 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

69.000 €

Casa + teren vanzare com. Barla jud. Arges

Bârla

La ~15km distanță

5 camere
172 mp
6.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

88.000 €

DE VANZARE CASA CU TEREN INTRAVILAN 2860 MP IN ...

Balaci

La ~15km distanță

3 camere
2.860 mp
2.860 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

29.500 €

Casa si teren de vânzare

Balaci

La ~15km distanță

3 camere
100 mp
1.512 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

786.400 €
780.000 €
983 € / mp

Teren Didesti, ID: R2058941

Didești

La ~15km distanță

800 mp
800 mp teren
f.s. 7 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

14.000 €
3.94 € / mp

teren intravilan 28 m descghidere , utilitati c ...

Vâlcelele de Sus

La ~15km distanță

3.556 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

14.000 €
3.94 € / mp

vind teren intravilan 3556 m/p 28 m deschidere ...

Vâlcelele de Sus

La ~15km distanță

3.556 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

25.000 €

Casa comuna Stoicane?ti, jude?ul Olt

Stoicănești

La ~15km distanță

3 camere
2.400 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

10.000 €

Caut casa in Romania

Stoicănești

La ~15km distanță

100 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

308.000 €
11 € / mp

Teren arabil 28ha Stoicanesti Olt

Stoicănești

La ~15km distanță

28.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

13.900 €

Casa batraneasca 60m.p. caramida si teren 2185m ...

Stoicănești

La ~15km distanță

3 camere
60 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 13,900 € și 13.990 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

22.000 €

Teren si constructii in Barcanesti, Jud. Olt - ...

Vâlcele

La ~15km distanță

4 camere
65 mp
690 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

19.692 €

Vanzare casa batranesca

Vâlcele

La ~15km distanță

3 camere
60 mp