Vand teren intravilan in Comuna Nicolae Titulescu, Jud Olt

15.721 €
2.48 € / mp

Nicolae Titulescu, Judeţul Olt

Suprafață teren:
6.348 mp

Descriere teren

Vand teren in Comuna Nicolae Titulescu, Jud. Olt, suprafata totala de 6348 mp, la sosea, deschidere 25 mp. Terenul contine casa demolabila si anexe cu cantitate considerabila de material lemnos. Extremitatea opusa soselei este orientata catre padure si rau. Latura lunga a terenului este adiacenta cu drum neasfaltat, permitand eventualul acces al utilajelor agricole mari.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 10 Ianuarie 2026 ID anunț: 1545336
Suprafață teren: 6.348 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 871 mp, în Central
16.600 €
Slatina, Central
871 mp teren
Teren de 400 mp, în Curtișoara
16.000 €
Județul Olt, Curtișoara
400 mp teren
Teren de 720 mp, în Central
14.400 €
Județul Olt, Caracal
720 mp teren
Teren de 400 mp, în Proaspeți
16.000 €
Județul Olt, Proaspeți
400 mp teren
Teren de 820 mp, în Valea Mare
16.400 €
Județul Olt, Valea Mare
820 mp teren