Case Terenuri
Proprietăți unice: 21
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

80.000 €

Casa + teren de vanzare comuna Tarcau, Neamt

Tarcău

3 camere
133 mp
900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

29.700 €
13.01 € / mp

Teren 2283 mp – comuna Tarcău, localitatea Brat ...

Tarcău

2.283 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
11

50.000 €

CASĂ cu teren 534 mp – TARCĂU, judetul NEAMȚ

Tarcău

3 camere
73,8 mp
534 mp teren
2007

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
20

165.000 €
175.000 €

Casă + teren 808 mp – Straja - Tarcău, jud. Nea ...

Tarcău

4 camere
291,6 mp
808 mp teren
2014
Agenție

3 luni în urmă
20

99.900 €

Casa + teren 476 mp – Tarcău, jud. Neamț

Tarcău

3 camere
144 mp
476 mp teren
1992
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
57

85.000 €

Casă solidă din cărămidă, mobilată, garaj, tere ...

Tarcău

7 camere
335 mp
1.134 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
19

167.000 €

Casa cu o priveliste de vis, in inima naturii. ...

Tarcău

8 camere
400 mp
1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

270.000 €

O oază de natură în inima munților: Casa + Tere ...

Tarcău

5 camere
196 mp
30.283 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

30.000 €
13.59 € / mp

TEREN 2207 mp TARCǍU, judetul NEAMȚ

Tarcău

2.207 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

30.000 €
7.89 € / mp

TEREN intravilan TARCǍU-SCHITU 3800 mp, judet ...

Tarcău

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
20

150.000 €

Vila-posibilitate pensiune Tarcau DN

Tarcău

6 camere
600 mp
878 mp teren
1994
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

20.890 €
10 € / mp

Teren Intravilan | Schitu Tarcau | 2089MP | Izv ...

Tarcău

2.089 mp
2.089 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

125.000 €

Oaza de liniste: casa + padure pana pe creasta ...

Tarcău

4 camere
125 mp
2.985 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

229.248 €
18 € / mp

Teren de vanzare Tarcau sat Cazaci

Tarcău

12.736 mp
12.736 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

8.300 €
2.31 € / mp

Teren intravilan situat in Oglinzi, loc. Rauces ...

Tarcău

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

29.700 €
13.01 € / mp

Teren 2283 mp Tarcau

Tarcău

2.283 mp
2.283 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

67.500 €

Casa / Vila cu 5 camere de vanzare in Cazaci-Ne ...

Tarcău

5 camere
186,5 mp
1.782 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

50.000 €
11.63 € / mp

Terende vanzare 4.300 mp Brate?-Tarcau,Neam?-Po ...

Tarcău

4.300 mp
4.300 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

50.000 €

Teren si casa Sat Tarcau zona Garii

Tarcău

3 camere
65 mp
1.525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

280.000 €

Vila P+2 cu 8 camere ?i 4600 mp teren Ideala pe ...

Tarcău

6 camere
300 mp
4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

30.000 €

vand casa

Tarcău

3 camere
70 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
19

125.000 €

Oaza de liniste: casa + padure pana pe creasta ...

Cazaci

La ~5km distanță

4 camere
125 mp
Agenție

4 luni în urmă
5

67.500 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vanzare in Cazaci-Ne ...

Cazaci

La ~5km distanță

5 camere
186,5 mp
1.782 mp teren
2021
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

13.576 €

Apartament 3 camere Dodeni, Bicaz, jud. Neamt ( ...

Dodeni

La ~5km distanță

3 camere
55,95 mp
Etaj 4 / 4
1978

Agenție

Mai mult de un an
9

39.000 €

Apartament 3 camere comuna PANGARATI -STEJARU

Stejaru (Pângărați)

La ~5km distanță

3 camere
68,6 mp
Etaj 2 / 4
1997
Agenție

3 luni în urmă
3

34.560 €
27 € / mp

Teren intravilan de vanzare Pangarati Stejaru 1 ...

Stejaru (Pângărați)

La ~5km distanță

1.280 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

19.000 €
11.47 € / mp

TEREN intravilan 1657 mp PÂNGĂRAȚI-STEJARU, jud ...

Stejaru (Pângărați)

La ~5km distanță

1.657 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

70.000 €

Casă PÂNGĂRAȚI la DN 15 cu vedere spre râul BIS ...

Pângărați

La ~10km distanță

3 camere
76 mp
2.447 mp teren
1951
Agenție

2 luni în urmă
2

17.887 €
1.33 € / mp

Teren intravilan de 13.476 mp Sat Stejaru Com. ...

Pângărați

La ~10km distanță

13.476 mp
13.476 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

77.550 €

Spatiu industrial amplasat in com. Pangarati Ju ...

Pângărați

La ~10km distanță

5.456 mp utili