Proprietăți unice: 285
Proprietari: 51
Agenție

2 luni în urmă
8

121.000 €

Apartament, 57 m2,

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
57 mp
Etaj 1
1990
Agenție

2 luni în urmă
7

108.000 €

Apartament 3 camere, 68 mp, parter, Tudor

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
68 mp
Parter / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
12

299.000 €

Casa in inima Tudorului echilibru intre loca?ie ...

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
100 mp
399 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

119.800 €

Apartamet cu 3 camere strada Moldovei zona scol ...

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
65 mp
Etaj 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
8

90.000 €

Apartament in bloc nou (2008) cu 1 camere in Tu ...

Tudor, Târgu Mureș

1 camere
36 mp
Etaj 1
2008
Agenție

3 luni în urmă
11

125.000 €

Apartament cu 3 camere Tudor, et.1, str. Pomicu ...

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
72 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
10

118.000 €

Vand 3 cam Tudor etaj 2 [modern]

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
58 mp
Etaj 2
Agenție

3 luni în urmă
10

105.000 €
108.000 €

Apartament 3 Camere de Vanzare Zona Tudor

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1970
Anunț publicat de 8 agenții cu prețuri cuprinse între 105,000 € și 108.000 €
Agenție

3 luni în urmă
6

195.000 €
177.27 € / mp

Teren 1100 mp, Cartier Tudor, Str. Livezeni, CU ...

Tudor, Târgu Mureș

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

137.000 €

Tudor etaj 1 apartament 3 camere cu 2 bai 2 bal ...

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
70 mp
Etaj 1
1984
Agenție

3 luni în urmă
8

44.500 €

Vand 1 cam Mureseni confort 1

Tudor, Târgu Mureș

1 camere
30 mp
Etaj 4
Agenție

3 luni în urmă
5

93.000 €

Vanzare apartament 2 camere Tudor etaj 2 din 4

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
51 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
19

125.000 €

Apartament 3 camere, 70 mp, zona Fortuna Tudor

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 4
4E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 125,000 € și 143.700 €
Agenție

3 luni în urmă
9

125.000 €

Vand 3 cam Tudor confort 1

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
69 mp
Etaj 6 / 8
8E
Agenție

3 luni în urmă
11

137.000 €

Apartament 3 camere, 70 mp, zona Tudor

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
70 mp
Etaj 1
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 137,000 € și 145.000 €
Agenție

3 luni în urmă
9

95.000 €

Apartament 2 camere, zona Tudor Vladimirescu

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
1986
Agenție

3 luni în urmă
14

85.000 €

Spa?iu comercial Tg. Mure? Tudor Pandurilor

Tudor, Târgu Mureș

50 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 85,000 € și 87.600 €
Agenție

3 luni în urmă
8

139.999 €

Apartament 3 camere, 69.79 mp, zona Tudor

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
69,79 mp
Parter
4E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 139,999 € și 141.000 €