Proprietăți unice: 285
Proprietari: 51
Agenție

7 luni în urmă
8

155.000 €

Apartament 3 Camere Renovat/Mobilat/Utilat/ Cop ...

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
76 mp
Etaj 7
1980
Agenție

8 luni în urmă
8

170.000 €

Apartament 3 Camere, De Vanzare, Strada Cutezan ...

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 4
1988
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

182.000 €

FILM!Boutique LUX, terasa cu view, design de co ...

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
57 mp
Etaj 5
2023

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

142.000 €
69.74 € / mp

Teren intravilan, 2036 mp, zona Tudor, Targu Mu ...

Tudor, Târgu Mureș

2.036 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

130.000 €

Apartament 2 camere, zona Tudor

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
70 mp
Parter
1990
Agenție

9 luni în urmă
2

590.000 €

Spatiu comercial - Tudor

Tudor, Târgu Mureș

500 mp utili
1E
2003
Agenție

10 luni în urmă
6

65.000 €

Apartament 1 camera, Mobilat - Zona Tudor

Tudor, Târgu Mureș

1 camere
30 mp
Etaj 4
1987
Agenție

10 luni în urmă
8

92.000 €

Apartament cu 3 camere de vanzare in Tudor

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
64 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

10 luni în urmă
22

92.000 €
89.900 €

Apartament 2 camere mobilat, Rodniciei

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
52 mp
Etaj 4
Agenție

10 luni în urmă
10

802.000 €

TARGU MURES SPATIU COMERCIAL 480 MP- BD. 1 DECE ...

Tudor, Târgu Mureș

480 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

150.000 €
150 € / mp

De vanzare teren intravilan in Tg. Mures

Tudor, Târgu Mureș

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

119.800 €

Decomandat, elegant, mobilat si accesorizat, Tu ...

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
74 mp
Etaj 5 / 10
1990
Agenție

10 luni în urmă
9

249.000 €

Penthous 3 cam,2 băi, bloc nou 221mp.teras ...

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
86 mp
Etaj 8 / 10
2022
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

106.000 €

De vanzare apartament 3 camere in Tudor

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
72 mp
Parter / 4
1982
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 106,000 € și 108.000 €
Agenție

11 luni în urmă
5

139.000 €

Apartament cu doua camere si loc de parcare sub ...

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
56 mp
Etaj 8 / 10
2024
Agenție

11 luni în urmă
18

88.000 €

PROMOȚIE DE VARĂ!!! - De vânzare ...

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
60 mp
Etaj 6 / 9
9E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 88,000 € și 90.000 €
Agenție

11 luni în urmă
2

1.590.000 €
151.43 € / mp

Teren de vanzare in Targu Mures

Tudor, Târgu Mureș

10.500 mp teren
f.s. 43 m
Intravilan
Agenție

11 luni în urmă
11

95.000 €

Studio premium, la cheie, Green Residence Tudor ...

Tudor, Târgu Mureș

1 camere
40 mp
Etaj 9
10E
Agenție

Mai mult de un an
10

193.949 €

PENTHOUSE-URI NOI Shopping City Mall, Tudor, ...

Tudor, Târgu Mureș

4 camere
114 mp
Etaj 1 / 10
2024
Agenție

Mai mult de un an
10

120.376 €

APARTAMENTE NOI 3 Camere Shopping City Mall, T ...

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
73 mp
Etaj 1 / 10
2024
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

120.000 €

Apartament 3 camere – Tg. Mureș – Tudor – Zona ...

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
65 mp
Parter / 4
1980
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
22

245.000 €

Vanzare apartament 4 camere 113 mp Tudor cu par ...

Tudor, Târgu Mureș

4 camere
113 mp
Etaj 3 / 6
2007
Agenție

Mai mult de un an
5

119.900 €
125.000 €

Apartament 3 Camere 67 Mp Etaj Intermediat Tudo ...

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
67 mp
Etaj 6 / 8
1977
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

239.000 €

Zona Budai - Casa 1 nivel singur pe curte - 431 ...

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
70 mp
431 mp teren
1970
Agenție

Mai mult de un an
5

141.328 €

Apartament cu 3 camera în bloc NOU zona T ...

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
73 mp
Etaj 1 / 10
2025
Agenție

Mai mult de un an
9

63.334 €

APARTAMENTE NOI 1 Camera Shopping City Mall, Tu ...

Tudor, Târgu Mureș

1 camere
36 mp
Etaj 1 / 10
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 63,334 € și 69.446 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3.946.950 €
350 € / mp

Tudor - Teren Intravilan 11277 mp - Zona Shoppi ...

Tudor, Târgu Mureș

11.277 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

290.000 €
315.000 €

De vanzare casa in Corunca in zona City Mall /S ...

Tudor, Târgu Mureș

4 camere
180 mp
360 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

400.000 €
695.65 € / mp

Teren 575 Mp Cu PUZ APROBAT ptr BLOC, Bd Pandur ...

Tudor, Târgu Mureș

575 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

52.999 €

Apartament 1 Camera de Vanzare, Str Viitorului, ...

Tudor, Târgu Mureș

1 camere
25 mp
Parter
1980