Proprietăți unice: 16
Proprietari: 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

42.000 €
70 € / mp

Teren 600 mp – str. Remetea, utilități complete ...

Remetea, Târgu Mureș

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

171.900 €

Casa renovata, + 1.000mp teren, areal linistit, ...

Remetea, Târgu Mureș

3 camere
100 mp
1.040 mp teren
f.s. 18 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
13

98.400 €

Casa:farmec traditional,gradina,curte,acces aut ...

Remetea, Târgu Mureș

2 camere
104 mp
250 mp teren
f.s. 1 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
7

115.000 €

Casa + teren 993 mp + proiect extindere - Unir ...

Remetea, Târgu Mureș

4 camere
80 mp
993 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

24.900 €
14.23 € / mp

De vanzare, teren 1750 mp Remetea/Mures

Remetea, Târgu Mureș

1.750 mp teren
f.s. 42 m
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

42.000 €
70 € / mp

Teren 600 mp str. Remetea, utilita?i complete + ...

Remetea, Târgu Mureș

600 mp
600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă

171.900 €

Casa renovata, 1.000mp teren, areal linistit, R ...

Remetea, Târgu Mureș

3 camere
100 mp
1.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

39.000 €
39 € / mp

teren intravilan Remetea, Mure?

Remetea, Târgu Mureș

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

171.900 €

Casa renovata, 1.000mp teren, arie cu linistel, ...

Remetea, Târgu Mureș

3 camere
100 mp
1.040 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

36.000 €
38.38 € / mp

Teren intravilan, 938 mp, zona Remetea

Remetea, Târgu Mureș

938 mp
938 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

85.000 €
10.61 € / mp

Teren vanzare/ Santana de Mures Strada stejarul ...

Remetea, Târgu Mureș

8.012 mp
8.012 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

120.000 €

Apartament 2 camere 52.5 mp Unirii Green Proper ...

Remetea, Târgu Mureș

2 camere
53 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

195.000 €
179.000 €

Casa de vanzare pe str Remetea, Targu Mures

Remetea, Târgu Mureș

3 camere
144 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

95.000 €

Vand casa in Targu Mures

Remetea, Târgu Mureș

2 camere
68 mp
Agenție

10 luni în urmă
10

169.000 €

Casa pe un singur nivel

Remetea, Târgu Mureș

3 camere
100 mp
1.000 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 169,000 € și 171.900 €
Agenție

Mai mult de un an
13

85.000 €

Casa cu 2 camere, 52mp, zona Remetea

Remetea, Târgu Mureș

2 camere
52 mp
432 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
8

39.000 €
141.30 € / mp

Teren intravilan, 276mp, Zona Voinicenilor

Calea Voinicenilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

276 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

495.000 €
575.000 €

EXCLUSIVITATE | Calea Voinicenilor | Teren 3.56 ...

Calea Voinicenilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

5 camere
220 mp
3.566 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

310.000 €

Teren 4685 mp + casa | Calea Voinicenilor | dub ...

Calea Voinicenilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
4.685 mp teren

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

102.000 €
102,000.00 € / mp

De vanzare 1.7ha teren-6 euro/mp

Calea Voinicenilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1,7 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

55.000 €
47.83 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1150 mp ,str. Voin ...

Calea Voinicenilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.150 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agenție

6 luni în urmă
8

105.000 €

Apartament, 54 m2,

Calea Voinicenilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 1
1980
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

106.000 €

Apartament 2 camere mobilat+parcare

Calea Voinicenilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 1
2018
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

130.000 €

De vanzare casa in Unirii

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
172 mp
744 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

11 luni în urmă
17

122.000 €
145.000 €

Casa cu 3 camere complet renovata in cartierul ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
159 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

182.000 €

Penthous 3 cam.1 terasă,1 balcon 2 băi,1 dressi ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
108 mp
Etaj 4
2021
Agenție

Mai mult de un an
5

300.000 €

Casa+spatiu comercial cu trifazic,434 mp, 750 m ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

7 camere
353 mp
747 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

11 luni în urmă
17

164.500 €

Casa Noua, Single, De Vanzare, Strada Voiniceni ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

135 mp
350 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

75.000 €

Apartament 2 camere decomandat

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
1980
Agenție

Mai mult de un an
8

135.000 €

Unirii - Vanzare ap. 2 cam. + loc de parcare - ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 4