Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

Mai mult de un an
7

138.000 €

Sancraiu de Mures - Vanzare casa tip duplex 4 c ...

Răsăritului, Târgu Mureș

4 camere
106 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

265.000 €

Casa de vanzare.

Răsăritului, Târgu Mureș

3 camere
120 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
1

44.000 €
79.42 € / mp

Teren ideal constructie casa - Sancraiu

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

554 mp teren
f.s. 28 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

245.000 €

Casa standarde ridicate, la cheie , 4 camere, ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

4 camere
220 mp
400 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

179.900 €

De vanzare casa cu 5 camere in Sancraiul de Mur ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

5 camere
156 mp
1.232 mp teren
2001

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

170.000 €

Casa de vanzare , 4 camere,5 arii teren, Sancra ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

4 camere
126 mp
481 mp teren
2021
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

144.000 €

Casa Single, 100 Mp, Curte 500 Mp, Strada Rozel ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

1.143.540 €
60 € / mp

Teren drept 19059 mp - toate utilitățile - asf ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

19.059 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

35.900 €
22.47 € / mp

Teren 1 598 Mp De Vanzare, Panorama Superbă, St ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

1.598 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

198.000 €

Casa cu 4 camere in Sancraiu de Mures cu Garaj ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

8 camere
200 mp
604 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

85.900 €

LA CHEIE Apartamente cu 2 si 3 camere, Sancraiu ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 2
2024
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 85,900 € și 105.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

219.999 €

Casa de vanzare, langa oras, mobilata si utilat ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

8 camere
230 mp
Agenție

Mai mult de un an
11

149.000 €

A/1618 De vanzare casa singur in curte in Mure? ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
750 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

680.000 €
110.93 € / mp

Teren 6.130 mp. deschidere la 2 drumuri 110 eur ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

6.130 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă

127.500 €
85 € / mp

Teren intravilan Sancraiu de Mure? str. Platani ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
11

175.000 €

Casa constructie 2025, spre vanzare, in Sancrai ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

108 mp
522 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
18

180.000 €

Casa tip Duplex cu piscina, 6 dormitoare in San ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

7 camere
340 mp
800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

135.000 €

Sancraiu de Mures - Vanzare casa 3 camere - Str ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
760 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

52.000 €
40 € / mp

De vanzare teren intravilan 13 arii , sancraiul ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

1.300 mp teren
f.s. 12.5 m
Intravilan
Agenție

7 luni în urmă
10

171.900 €

Casa independenta pe 2 nivele, 4 camere, 2 bai, ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
300 mp teren
2001
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

85.000 €
95.000 €

Vand casa in Sancraiul de Mures

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
798 mp teren
Individuală
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 85,000 € și 95.000 €
Agenție

10 luni în urmă
8

1.990.000 €
73.70 € / mp

Teren 27.000 mp.deschidere la 2 drumuri ,75 eur ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

27.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
14

119.900 €

Casa de vanzare in Sancraiul de Mures 1260 mp t ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

265.000 €

Casa de vanzare.

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

175.000 €

Casa cu 3 camere ?i gradina

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Agenție

2 luni în urmă
26

229.000 €

Casa individuala P+M cu teren 534 mp si garaj – ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

5 camere
121 mp
534 mp teren
2009
Agenție

2 luni în urmă
13

599.000 €

Restaurant cu sala de nunti si magazin aliment ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

510 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
8

195.000 €

Vand casa la cheie

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
120 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

278.000 €

Vand casa modern gata mobilat

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

61.000 €

Apartament 2 camere cartier Mureseni

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

2 camere
35 mp
Etaj 3
1997