Apartamente Case
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 2
Agenție

3 luni în urmă
19

105.000 €
108.000 €

Zona Dacia - 3 camere - 1 baie - mobilat utilat

Dacia, Târgu Mureș

3 camere
60 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
8

115.000 €

Apartament, 60 m2,

Dacia, Târgu Mureș

3 camere
60 mp
Parter
1980
Agenție

2 luni în urmă
2

120.000 €

Apartament 3 camere zona Dacia 69mp

Dacia, Târgu Mureș

3 camere
69 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

79.500 €
85.000 €

Vindem apartament cu doua camere situat in zona ...

Dacia, Târgu Mureș

2 camere
48 mp
Parter
1975
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 79,500 € și 85.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

262.000 €

De vanzare casa in zona piata Dacia Tudor

Dacia, Târgu Mureș

3 camere
399 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

299.000 €

Casa de vanzare

Dacia, Târgu Mureș

6 camere
160 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

149.900 €

Apartament cu 3 dormitoare, 2 bai, parter inalt ...

Pandurilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 4
1987
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

85.000 €

Vand apartament cu 2 camere cf. 1, decomandat, ...

Pandurilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

110.000 €

Apartament 2 camere Bulevardul Pandurilor

Pandurilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2
1987

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

197.000 €

Apartament cu 3 camere decomandate cu garaj + b ...

Pandurilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
72 mp
Etaj 3
Agenție

4 luni în urmă
9

109.000 €

Apartament 3 camere de vanzare Pandurilor Targu ...

Pandurilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

1 lună în urmă

69.000 €

Apartament 1 Camera de Zona Pandurilor

Pandurilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Parter / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
9

109.999 €

Apartament de 2 camere, 52mp, decomandat, Zona ...

Pandurilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2
1987
Agenție

6 luni în urmă
7

110.000 €

Se vinde Apartament 2 camere Bulevardul Panduri ...

Pandurilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2
1987
Agenție

4 luni în urmă
8

96.500 €

Apartament 2 camere

Pandurilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

123.000 €

Vand apartament cu 2 camere

Pandurilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 3
Agenție

5 zile în urmă

107.400 €

Apartament cu 3 camere, decomandat, Pandurilor, ...

Pandurilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
57 mp
Etaj 4 / 4
1984
Agenție

3 luni în urmă
10

108.000 €

Apartament 3 camere, etaj 3 din 4, Bld Panduril ...

Pandurilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

99.500 €

Apartament 2 camere - B-dul Pandurilor, Tudor

Pandurilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

2 zile în urmă
7

92.000 €

Vand spatiu comercial in Tudor, Blv. Pandurilor ...

Pandurilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

33 mp utili
4E
1980
Agenție

1 lună în urmă
9

107.400 €

Apartament cu 3 camere, decomandat, Pandurilor, ...

Pandurilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
57 mp
Etaj 4 / 4
1984
Agenție

6 luni în urmă
6

112.000 €

Apartament 3 camere de vanzare-Bulevardul Pandu ...

Pandurilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
57 mp
Etaj 4
4E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

290.000 €
315.000 €

De vanzare casa in Corunca in zona City Mall /S ...

Tudor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
360 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

150.000 €
150 € / mp

De vanzare teren intravilan in Tg. Mures

Tudor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

600 €
0.55 € / mp

Inchriez teren

Tudor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
2

1.590.000 €
151.43 € / mp

Teren de vanzare in Targu Mures

Tudor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

10.500 mp teren
f.s. 43 m
Intravilan
Agenție

11 luni în urmă
18

88.000 €

PROMOȚIE DE VARĂ!!! - De vânzare ...

Tudor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 6
9E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 88,000 € și 90.000 €
Agenție

Mai mult de un an
4

25.000 €
79.87 € / mp

Tudor - Vanzare teren intravilan - Zona Platou

Tudor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

313 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

400.000 €
695.65 € / mp

Teren 575 Mp Cu PUZ APROBAT ptr BLOC, Bd Pandur ...

Tudor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

575 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

138.000 €

Apartament Nou Mobilat si Utilat 2 Camere de Zo ...

Tudor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
63 mp
Etaj 5 / 10
2019