Proprietăți unice: 89
Proprietari: 26
Agenție

10 luni în urmă
5

200.000 €
93.11 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Sovata ...

Sovata

2.148 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
14

65.000 €

De vânzare o casă de vacanț&#259 ...

Sovata

3 camere
65 mp
2.158 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
17

117.000 €

Casă pe 3 nivele | Sovata | 117.000 €

Exterior Vest, Sovata

4 camere
150 mp
477 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

133.500 €
110.15 € / mp

Teren intravilan in Sovata Bai, str. Bradului

Central, Sovata

1.212 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
29

1.100.000 €

AX949 Pensiune Exclusivista In Inima Statiunii ...

Central, Sovata

16 camere
600 mp utili
930 mp teren
2012
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

145.000 €

Refugiul tau linistit in Sovata Doua case intr- ...

Central, Sovata

3 camere
13 mp
644 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

200.000 €
2,247.19 € / mp

Teren intravilan 8900 mp-Sacadat-Sovata

Central, Sovata

89 mp
89 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

80.000 €
11.27 € / mp

Teren intravilan construibil Sovata

Central, Sovata

7.100 mp
7.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

21.850 €

Teren de vanzare la Sovata ideal pentru cabana/ ...

Central, Sovata

768 mp
768 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

90.000 €

Cabana munte, 60 mp, zona iesire Praid

Central, Sovata

2 camere
60 mp
550 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

250.000 €

Spatiu comercial de vanzare in Sovata, Opurtuni ...

Central, Sovata

1.302 mp utili
2011
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

21.750 €

Teren de vanzare la Sovata ideal pentru cabana/ ...

Central, Sovata

1 camere
768 mp
768 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

72.000 €

Apartament 2 camere Sovata

Central, Sovata

2 camere
51 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

120.000 €
41.64 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Sovata

2.882 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

21.850 €

Teren de vanzare la Sovata ideal pentru cabana/ ...

Central, Sovata

768 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

21.850 €

Teren de vanzare la Sovata ideal pentru cabana/ ...

Central, Sovata

1 camere
768 mp
768 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

88.000 €

De vanzare apartament cu trei camere !

Central, Sovata

3 camere
57 mp
Etaj 3
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 88,000 € și 89.000 €
Agenție

4 săptămâni în urmă
16

240.000 €

Casa De Vanzare, 1000 Mp Teren, Galesti , Mures

Central, Sovata

4 camere
140 mp
Agenție

1 lună în urmă
20

179.900 €

Casa tip vila cu 4 apartamente de vanzare Sovat ...

Central, Sovata

4 camere
150 mp
700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

125.000 €

DE VANZARE Casa de vacanta in Sovata, pe strada ...

Central, Sovata

4 camere
150 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

84.900 €

Vand casa individuala Ogra 20 km de Targu Mures

Central, Sovata

4 camere
100 mp
980 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

25.000 €
10 € / mp

Teren in Capet, Sovata 2500mp

Central, Sovata

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

399.000 €
438.000 €

Casa de lucuit in zona linistita

Central, Sovata

4 camere
300 mp
Agenție

2 luni în urmă
13

760.000 €

Vila/Pensiune + Casa, Teren 50 arii, Sovata

Central, Sovata

550 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

199.000 €

Sovata, casa 4 camere, spre vanzare, zona super ...

Central, Sovata

4 camere
160 mp
550 mp teren
Agenție