Proprietăți unice: 89
Proprietari: 26
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

370.000 €

DE VÂNZARE O PENSIUNE, SITUATĂ Î ...

Exterior Est, Sovata

20 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

85.000 €
34 € / mp

DE VÂNZARE TEREN INTRAVILAN SITUAT ÎN ...

Sovata

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

79.000 €
79 € / mp

Vand teren cu utilitati pt constructie rezident ...

Central, Sovata

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

37.000 €
41.11 € / mp

Sovata – teren intravilan de vânzare

Sovata

900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

115.000 €

vand apartament in casa si cu teren

Central, Sovata

2 camere
60 mp
Parter
1969
Agenție

1 săptămână în urmă

89.000 €

FILM!1.400 mp teren turistic, Sovata: 800m de L ...

Central, Sovata

f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
8

95.000 €
39.13 € / mp

Teren intravilan in Sovata (str. Turturelelor)

Central, Sovata

2.428 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

96.000 €
32 € / mp

🏡 Teren de vânzare în Sovata ...

Exterior Est, Sovata

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

250.000 €

🏡 Casă de vânzare în Sov ...

Sovata

3 camere
150 mp
2.302 mp teren
2010
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
21

450.000 €
418.22 € / mp

Oportunitate rara de investitie – teren in Sova ...

Ultracentral, Sovata

1.076 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
18

405.760 €
320 € / mp

Teren cu potential investitional – Sovata, zona ...

Central, Sovata

1.268 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

35.000 €
32.86 € / mp

Teren intravilan de vânzare, 1065 mp, în Sovata

Central, Sovata

1.065 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
29

330.000 €

Chalet de vânzare în Sovata. Un refugiu autenti ...

Sud-Est, Sovata

5 camere
131 mp utili
1.078 mp teren
2014
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
15

195.000 €

De vânzare: apartament frumos renovat cu 2 tera ...

Central, Sovata

5 camere
110 mp
Etaj 1
1990
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

399.000 €

DE VÂNZARE CASĂ FAMILIALĂ, SOVAT ...

Sovata

4 camere
300 mp
2.800 mp teren
2011
Agenție

3 luni în urmă
7

38.000 €
39.500 €

DE VÂNZARE GARSONIERĂ SITUATĂ &# ...

Sovata

1 camere
22 mp
Etaj 2 / 4
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 38,000 € și 39.500 €
Agenție

3 luni în urmă
10

34.900 €
19.26 € / mp

Teren 1812 mp, intravilan , Sovata, jud, Mures

Est, Sovata

1.812 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
16

26.900 €

De vânzare spațiu comercial situat &# ...

Sovata

1.302 mp utili
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
46

769.000 €

Motel Restaurant Veritas Sovata langa DN13A

Central, Sovata

874 mp utili
2018
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

169.000 €

? De vânzare casă tip duplex în ...

Sovata

3 camere
150 mp
300 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
9

79.000 €

Casa de vacanta (Sovata, str. Tivoli)

Nord-Est, Sovata

3 camere
68 mp
385 mp teren
f.s. 42 m
Agenție

9 luni în urmă
16

279.000 €

De vânzare spațiu comercial situat &# ...

Sovata

1.302 mp utili
3E
2024
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

88.900 €
11.70 € / mp

De vânzare teren intravilan de 7.600 m&#17 ...

Sovata

7.600 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 88,900 € și 95.000 €
Agenție

9 luni în urmă
30

219.000 €

De vânzare casă de oaspeți, situ ...

Sovata

4 camere
72 mp
700 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
16

410.000 €

De vânzare un spațiu industrial situa ...

Exterior Nord, Sovata

429 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
12

75.000 €
34.90 € / mp

De vânzare un teren intravilan de 2.149 m& ...

Exterior Est, Sovata

2.149 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
10

350.000 €

Sovata ,clinică medicală de vân ...

Sovata

200 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
9

45 €
0 € / mp

Teren intravilan de 12.147 m² de vânz ...

Sovata

12.147 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

89.000 €
63.57 € / mp

FILM!1.400 mp teren turistic, Sovata: 800m de L ...

Central, Sovata

1.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

73.000 €

De vânzare un apartament cu 2 camere, situ ...

Sovata

2 camere
53 mp
Parter / 4
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 73,000 € și 75.000 €