Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

90.000 €
2,250.00 € / mp

Teren intravilan Dedrad

Dedrad

40 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

470.000 €
39.17 € / mp

Vand 12.000 mp teren intravilan, cu 24 m front ...

Ierbuș, Reghin

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

85.000 €

2 case, 4 camere, 220mp, Suseni

Suseni

La ~5km distanță

4 camere
220 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

37.000 €

Casa de vanzare la 5 minute de Reghin

Suseni

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
1.250 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

20.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare 800mp - Suseni(3 min de Reghin ...

Suseni

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

39.000 €

Casa de vanzare

Suseni

La ~5km distanță

4 camere
105 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

200.000 €

Vand casa in Suseni , jud Mure? .

Suseni

La ~5km distanță

3 camere
220 mp
925 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

38.000 €

Vand casa de locuit sat Luieriu

Luieriu

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

10.000 €

Casa de lemn pentru relocare

Sântu

La ~5km distanță

50 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

21.400 €

Vand Garsoniera

Reghin

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 4
1996
Agenție

11 luni în urmă
26

130.000 €

De vânzare o casă situată î ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

4 camere
220 mp
418 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

140.000 €

Imobil de in Reghin in Zona Centrala

Central, Reghin

La ~5km distanță

9 camere
370 mp
650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
9

59.500 €

Vand apartament cu doua camere , zona linistita ...

Reghin

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 1
2006
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

60.000 €

Vand apartament cu 3 camere

Reghin

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 4
1980
Agenție

11 luni în urmă
11

30.000 €
60 € / mp

Eladó egy 500 m²-es belterület R ...

Reghin

La ~5km distanță

500 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

60.000 €
0.60 € / mp

Vand teren

Reghin

La ~5km distanță

100.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

134.000 €

Casa supraetajata pentru doua familii Reghin

Reghin

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Agenție

11 luni în urmă
4

89.500 €
15.43 € / mp

Teren intravilan, pe 5.800 mp, cu vedere frumoa ...

Periferie, Reghin

La ~5km distanță

5.800 mp teren
f.s. 56 m
Intravilan
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

60.000 €

Apartament 3 camere

Reghin

La ~5km distanță

3 camere
57 mp
Agenție

Mai mult de un an
1

105.000 €
35.74 € / mp

Teren intravilan 2938 mp , la intrarea in Reghi ...

Reghin

La ~5km distanță

2.938 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

Mai mult de un an
1

310.000 €
35.45 € / mp

Teren intravilan 8745 mp , la intrarea in Reghi ...

Reghin

La ~5km distanță

8.745 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

Mai mult de un an
13

30.900 €
48.82 € / mp

Teren pentru contructie Reghin / Strada Pometul ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

633 mp
633 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

89.000 €

Vand casa in Reghin , posibilitate 2 famili, zo ...

Reghin

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
4.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

446.000 €

Casa Complex 6 apartamente Reghin

Central, Reghin

La ~5km distanță

5 camere
600 mp
5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

195.000 €

CASĂ DE VANZARE TIP VILĂ

Reghin

La ~5km distanță

4 camere
175 mp
1.500 mp teren
f.s. 8 m
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

51.000 €

Se vinde apartament cu doua camere in Municipiu ...

Reghin

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

Mai mult de un an
19

130.000 €

Casa individuala , 3 dormitoare 120 mp utili , ...

Reghin

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

75.000 €

Apartament de vanzare

Reghin

La ~5km distanță

4 camere
76 mp
Agenție

Mai mult de un an
7

150.000 €

Casa de vanzare

Reghin

La ~5km distanță

3 camere
190 mp
200 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
20

184.000 €

Casă vilă de vânzare în mun. Reghin, zona Uniri ...

Reghin

La ~5km distanță

5 camere
132 mp
500 mp teren
2010