Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
10

124.500 €

Casa tip spatiu comercial de vanzare Filea, Com ...

Filea

100 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

46.000 €

Casa batraneasca

Filea

3 camere
150 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

65.000 €
6.71 € / mp

Teren de vanzare, 9.680 mp, comuna Deda, jude?u ...

Deda

La ~5km distanță

9.680 mp
9.680 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

250.000 €

Cabane de vanzare Reghin Deda - Bistra Muresulu ...

Deda

La ~5km distanță

7 camere
350 mp
3.515 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

28.000 €
4.64 € / mp

Teren intravilan de vanzare in comuna Deda

Deda

La ~5km distanță

6.030 mp
6.030 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

28.000 €
4.64 € / mp

De vanzare teren intravilan comuna Deda

Deda

La ~5km distanță

6.030 mp
6.030 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

115.000 €

De Vanzare Casa de Vacanta cu Teren Generos 5.7 ...

Deda

La ~5km distanță

3 camere
133 mp
5.755 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă

124.500 €

Casa tip spatiu comercial de vanzare Filea, Com ...

Deda

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

50.005 €

Apartament 2 camere comuna Deda

Deda

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Parter
1990
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

60.000 €

Casa de caramida 120 mp cu teren intravilan 32 ...

Deda

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
32 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

45.000 €

Apartament cu 2 camere Deda

Deda

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Parter
1990
Agenție

6 luni în urmă
10

33.000 €

Apartament pentru vacan?a, 2 camere, 52 mp., De ...

Deda

La ~5km distanță

1 camere
52 mp
Etaj 1 / 1
1977
Agenție

4 săptămâni în urmă
13

96.500 €
97.500 €

Colt de rai in Muntii Calimani cabana ideala pe ...

Deda

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

124.500 €

Casa tip spatiu comercial de vanzare Filea, Com ...

Deda

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
1.741 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
18

115.000 €

De Vanzare Casa de Vacan?a cu Teren Generos 5.7 ...

Bistra Mureșului

La ~5km distanță

3 camere
133 mp
5.755 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

35.000 €

Cabana in Bistra Muresului (in sat) 86mp + tere ...

Bistra Mureșului

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

35.000 €

Cabana in Bistra Mure?ului (in sat) - 86mp + te ...

Bistra Mureșului

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
110 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

250.000 €

Cabane de vânzare Reghin Deda - Bistra Mureșulu ...

Bistra Mureșului

La ~5km distanță

7 camere
350 mp
3.515 mp teren
2018
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

84.500 €

Cabană de vânzare com Deda, sat Bistra-Mureșulu ...

Bistra Mureșului

La ~5km distanță

220 mp utili
2018
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

33.000 €
3 € / mp

Cumpăr teren intravilan

Bistra Mureșului

La ~5km distanță

11.000 mp teren
f.s. 200 m
Fâneață
Extravilan
Agenție

4 săptămâni în urmă
12

97.500 €

Col? de rai in Mun?ii Calimani cabana ideala pe ...

Bistra Mureșului

La ~5km distanță

100 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

158.000 €

Casă de vacanță „la cheie” pe Valea Muresului

Bistra Mureșului

La ~5km distanță

5 camere
144 mp
806 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

25.000 €
29.34 € / mp

Vand teren superb intravilan in Bistra Muresulu ...

Bistra Mureșului

La ~5km distanță

852 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

21.500 €
17.92 € / mp

Vand teren intravilan

Bistra Mureșului

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

75.000 €

Cabana de Zona Bistra Muresului - Deda

Bistra Mureșului

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
13

96.500 €

Colt de rai in Muntii Calimani cabana ideala pe ...

Bistra Mureșului

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 96,500 € și 97.500 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

70.000 €

Casa cu teren ?i anexe

Rușii-Munți

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

79.000 €

Vand apartament 3 camere decomandat Cartier Vit ...

Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 3
Agenție

3 luni în urmă
15

89.000 €

Casa tip duplex de vanzare Vitrometan, str. Bar ...

Sebeș

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

50.000 €

vand cabana cu livada

Rușii-Munți

La ~5km distanță

80 mp