Proprietăți unice: 980
Proprietari: 646
Agenție

2 luni în urmă
8

290.000 €

Spațiu 191 mp | B-dul Tudor Vladimirescu | Vizi ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
38

162.000 €

Casa cu personalitate in Calomfirescu – spatiu, ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

5 camere
94,8 mp
451 mp teren
f.s. 11.5 m
Agenție

2 luni în urmă
16

375.000 €

Clădire Comercială + Apartamente | 390 mp | Dru ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

77.000 €

Apartament 3 cam | et. 2 |

Aluniș, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
62 mp
Etaj 2 / 4
1976
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

100.000 €

Apartament 4 camere, et. 2 - Bulevard

Kiseleff, Drobeta-Turnu Severin

4 camere
82 mp
Etaj 2 / 4
1982
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

63.000 €

Vand Apartament zona CET NORD. 3 camere, semide ...

Nord-Est, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
68 mp
Etaj 3
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

110.000 €

Casă cu teren 420 mp, zona exclusiv de case Alu ...

Aluniș, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
91 mp
420 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

109.000 €
220.20 € / mp

Teren de vanzare, 495 mp Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

495 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
13

145.000 €

Casă P+1 cu vedere la Dunăre | 1.056 mp teren | ...

Ostrovu Corbului

4 camere
200 mp
1.056 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

139.000 €

Casă modernă nouă – zon&#2 ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
74 mp
232 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

23.650 €

Garsonieră cu vedere la Parcul Natural, 100m de ...

Central, Orșova

1 camere
22 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

274.000 €

Comision 0% | Proprietate modernă cu dou&# ...

Aluniș, Drobeta-Turnu Severin

6 camere
320 mp
333 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

4 luni în urmă
12

90.000 €

Apartament de lux complet mobilat

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

4 camere
73 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

42.000 €

Apartament central la 2 minute de spital și lic ...

Sud-Vest, Orșova

2 camere
55 mp
Etaj 3
1980
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 42,000 € și 43.000 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

17.160 €
0.55 € / mp

Vand teren arabil extravilan in jud. Mehedinti, ...

Corlățel

31.200 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

50.000 €
16.67 € / mp

Teren 3000 mp dublu acces – vedere la Dunăre

Ostrovu Corbului

3.000 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
10

92.000 €
85.000 €
92 € / mp

Vand teren Drobeta Turnu Severin

Schela, Drobeta-Turnu Severin

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

97.500 €
54.17 € / mp

Teren intravilan Golful Mraconia

Eșelnița

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

70.000 €

Casa Șimian

Șimian

4 camere
126 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

800.000 €

OPORTUNITATE. Clădire S+P+3 cu functiuni m ...

Traian, Drobeta-Turnu Severin

900 mp utili
2021
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

39.900 €

Casă cu anexe de vânzare în Sat ...

Roșiori

6 camere
160 mp
2.126 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

1.000 €

Spațiu B-dul Tudor Vladimirescu - 158 mp P+E.

Aluniș, Drobeta-Turnu Severin

158 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

265.000 €

Casă P+E ultracentrală, construcție 2014.

Central, Drobeta-Turnu Severin

4 camere
150 mp
243 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

95.000 €

Vânzare casă 2 camere + curte, zonă de case – S ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
65 mp
212 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
15

1.999.000 €

Pensiune Mont Blanc Eselnita Clisura Dunarii Co ...

Eșelnița

17 camere
90,76 mp utili
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
13

49.800 €

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Kisel ...

Kiseleff, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
45,4 mp
Etaj 4 / 4
1965
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
6

170.000 €
119.21 € / mp

Teren intravilan 1426 mp, deschidere 35 ml

Schela, Drobeta-Turnu Severin

1.426 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

49.999 €

Apartament renovat, vedere la Dunare

Central, Orșova

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

74.500 €

Apartament de vânzare 2 camere complet mobilat

Nord-Est, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
55 mp
Etaj 1
Agenție

7 luni în urmă
5

63.000 €
1.89 € / mp

Teren 33290 mp, Lupsa de sus, Oportunitate de i ...

Lupșa de Sus

33.290 mp teren
Extravilan
Agricol