Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

60 €
15 € / mp

Vanzare teren+ hale

Bistrița

4 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

349.000 €

De vanzare - inchiriere Unitate -Conac cu pozit ...

Balota

La ~5km distanță

4 camere
1.000 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

70.000 €

Teren + casa Hinova

Hinova

La ~5km distanță

4 camere
5.579 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

157.000 €

Casa ecologica din lemn stratificat

Hinova

La ~5km distanță

150 mp
1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
3

66.000 €
11 € / mp

Teren 6.000 mp intravilan CC - calea Hinovei

Hinova

La ~5km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

20.000 €
26.60 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Hinova

La ~5km distanță

752 mp
752 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

145.000 €

Casa P+1 cu vedere la Dunare | 1.056 mp teren | ...

Hinova

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
1.056 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

198.842 €
14 € / mp

Vand teren in Hinova langa Bolta rece

Hinova

La ~5km distanță

14.203 mp
14.203 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

50.000 €
16.67 € / mp

Teren 3000 mp dublu acces vedere la Dunare

Hinova

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

200.000 €
18.18 € / mp

Teren 11,000mp Hinova / DN DN56A

Hinova

La ~5km distanță

11.000 mp teren
f.s. 72 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

15.000 €
34.09 € / mp

Vand parcela de teren (Simian)

Dedovița Nouă

La ~5km distanță

440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

285.000 €

Casa de Vanzare +Vulcanizare

Șimian

La ~5km distanță

6 camere
200 mp
1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

220.000 €

Casa spatioasa, mobilata,utilata,perfect pentru ...

Șimian

La ~5km distanță

3 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

215.000 €

Casa la Cheie Simian

Șimian

La ~5km distanță

3 camere
144 mp
333 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

89.000 €
10 € / mp

Vand teren in Simian-Mehedinti

Șimian

La ~5km distanță

8.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

115.000 €

Casa de vanzare Simian Mh

Șimian

La ~5km distanță

4 camere
124 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

120.000 €

Vand casa moderna la gri - spatiu generos, mate ...

Șimian

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
19

90.000 €

De vanzare casa noua in Simian cu incalzire in ...

Șimian

La ~5km distanță

100 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

90.000 €

Case de vanzare in com Simian

Șimian

La ~5km distanță

240 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

675.000 €
75 € / mp

Vand teren la dunare

Șimian

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

56.000 €
59.000 €

Vand casa cu teren in Simian

Șimian

La ~5km distanță

4 camere
2.000 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

80.000 €

Apartament 4 camere, modern si spatios, perfect ...

Șimian

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Etaj 2
Agenție

5 luni în urmă
4

70.000 €

Casa Șimian

Șimian

La ~5km distanță

4 camere
126 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

160.000 €

Casa de vinzare

Șimian

La ~5km distanță

289 mp
388 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

36 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Șimian

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

40 €
0.06 € / mp

Parcela teren 652mp simian zona paraul baran pe ...

Șimian

La ~5km distanță

652 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

141.500 €

Un nou complex de 11 case in Simian

Șimian

La ~5km distanță

4 camere
147 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

3.334 €
4.76 € / mp

Vand teren Simian zona gara

Șimian

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

300 €
0.30 € / mp

Teren 1000 mp + spatiu birou + acces DN56A + po ...

Șimian

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

55.000 €
77.90 € / mp

Teren intravilan Simian

Șimian

La ~5km distanță

706 mp
706 mp teren