Case Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

11.000 €
11 € / mp

Bargau, 10 ari teren

Bârgău

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
7

39.000 €

Bargau, casa 30 ari teren

Bârgău

2 camere
60 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

56.000 €

Vand casa in comuna Cicarlau

Bârgău

60 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
12

990.000 €
24.69 € / mp

Teren intravilan 40.100mp, infrastructura compl ...

Cicârlău

La ~5km distanță

40.100 mp
40.100 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

117.632 €
16 € / mp

Teren intravilan 7352 mp, cu Deschidere 76.3 m ...

Cicârlău

La ~5km distanță

7.352 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

110.000 €
20.11 € / mp

Teren intravilan - 5.469 mp, cu deschidere 44.4 ...

Cicârlău

La ~5km distanță

5.469 mp teren
Construcții

Agenție

11 luni în urmă
20

325.000 €

Casa superba P+E+M, teren 5.000 mp Viile Cicarl ...

Cicârlău

La ~5km distanță

4 camere
215 mp
Agenție

Mai mult de un an
4

58.500 €
19.93 € / mp

Cicarlau, teren intravilan, zona de case, supra ...

Cicârlău

La ~5km distanță

2.936 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

18.900 €

Teren pentru casa sau ca Investitie

Cicârlău

La ~5km distanță

f.s. 16 m
Agenție

3 luni în urmă
13

58.000 €

Casa P+M la ro?u de vanzare Tau?ii-Magherau?

Cicârlău

La ~5km distanță

3 camere
170 mp
450 mp teren
Agenție

Ieri
16

150.000 €

Casa de vanzare cu teren de 74 ari Cicarlau, ju ...

Cicârlău

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
7.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

96.000 €

Casa cu etaj la rosu, Cicarlau , zona centrala

Cicârlău

La ~5km distanță

4 camere
133 mp
2.341 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

28.900 €

Vand casa individuala in sat Ilba, Maramures

Cicârlău

La ~5km distanță

2 camere
355 mp
355 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
15

99.950 €

Casă P+1 de vânzare | Cicârlău | 11 ari teren

Cicârlău

La ~5km distanță

3 camere
62,32 mp
1.100 mp teren
2010
Agenție

1 lună în urmă
3

17.000 €
19.59 € / mp

Teren 868 mp | Zona retrasa | Utilitati la tere ...

Cicârlău

La ~5km distanță

868 mp
868 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

160.000 €
168.500 €

Oportunitate! Casa P+1 deosebita, 223mp, teren ...

Cicârlău

La ~5km distanță

7 camere
223 mp
2.544 mp teren
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 160,000 € și 180.000 €
Agenție

2 luni în urmă
3

135.000 €

Teren intravilan 10.000 mp plan | Utilita?i in ...

Merișor

La ~5km distanță

f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
7

54.000 €
18 € / mp

Merisor, 30 ari teren parcelabil

Merișor

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

45.500 €
13 € / mp

Vand teren intravilan 35 ari - Merisor (12km de ...

Merișor

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

72.900 €
13.50 € / mp

Merisor, 54 ari teren

Merișor

La ~5km distanță

5.400 mp
5.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
14

170.000 €

Casă cu 3 camere de vânzare

Merișor

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
1.732 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

199.000 €
17.25 € / mp

Teren de vanzare-ideal pentru hala sau parcare

Merișor

La ~5km distanță

11.533 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
4

100.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Merișor, jud. Mar ...

Merișor

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

72.900 €
13.50 € / mp

Merisor, 54 ari teren

Merișor

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

55.000 €

Casa + teren de 17.000 m2 de vanzare in sat Aci ...

Aciua

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

65.000 €

De vinzare

Borlești

La ~5km distanță

3 camere
0,5 mp
Agenție

2 luni în urmă
21

45.000 €

Casă de vânzare în Borlești, comuna Pomi

Borlești

La ~5km distanță

3 camere
115 mp
3.724 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
22

59.900 €

Casă din cărămidă cu teren generos de 2460 mp ș ...

Borlești

La ~5km distanță

3 camere
148 mp
2.460 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

73.000 €

Casă la roșu de vânzare | un singur nivel | ieș ...

Bușag

La ~5km distanță

4 camere
104,2 mp
600 mp teren
f.s. 6.5 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

160.000 €

Casa de vanzare Busag - 5 camere

Bușag

La ~5km distanță

4 camere
160 mp