Case Terenuri
Proprietăți unice: 50
Proprietari: 11
Agenție

1 lună în urmă
6

6.000.000 €
29.48 € / mp

Proiect de EXCEPTIE Lacul Caldarusani 20 Ha INT ...

Grădiștea

203.500 mp
203.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

129.000 €

CASA CU TEREN DE 5000MP - JUDET GIURGIU 30KM DE ...

Grădiștea

3 camere
26 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

50.000 €
5 € / mp

Teren de vanzare Gradistea Ilfov

Grădiștea

10.000 mp
10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

40.000 €
40 € / mp

Teren 1000mp Gradistea Ilfov inprejmuit gard bo ...

Grădiștea

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

57.000 €
57 € / mp

Teren cu casa Principala Gradistea Ilfov 1000m

Grădiștea

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

28.000 €
37.33 € / mp

Teren intravilan 750 mp ~ Sitaru, Gradistea, ju ...

Grădiștea

750 mp
750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

81.168 €

Teren 2,136mp Gradistea / Intrarea Biserica Max ...

Grădiștea

f.s. 26 m
Agenție

2 luni în urmă
2

32.500 €
2.50 € / mp

Teren Gradistea Ilfov

Grădiștea

13.000 mp
13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

139.000 €

Casa 4 camere+1000mp teren Ilfov

Grădiștea

4 camere
100 mp
Agenție

3 luni în urmă
8

51.000 €
30 € / mp

Teren de Vanzare Gradistea Sitaru

Grădiștea

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
13

719.160 €
12 € / mp

Oportunitate de investi?ie Teren parcelat, Grad ...

Grădiștea

59.930 mp
59.930 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

483.000 €

Proprietate unica intr-o oaza de verdeata

Grădiștea

4 camere
360 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

160.000 €
3.94 € / mp

Teren extravilan Gradistea, Ilfov

Grădiștea

40.587 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

187.560 €
20 € / mp

Teren arabil - Gruiu

Grădiștea

9.378 mp
9.378 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

33.500 €

Pret redus temporar 27000 | Proprietate 303 mp ...

Grădiștea

2 camere
36 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

31.000 €
31 € / mp

Teren Gradistea, 1000 mp

Grădiștea

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

31.000 €
31 € / mp

Teren Gradistea, 1000 mp

Grădiștea

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

243.000 €

Casa premium langa Codrii Vlasiei ?i Lacul Cald ...

Grădiștea

8 camere
150 mp
1.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

142.290 €
6 € / mp

Gradistea - Ilfov, Tarla 194, teren 23.715 mp. ...

Grădiștea

23.715 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

1 lună în urmă
10

8.784.600 €
7.260.000 €
43.19 € / mp

Proprietar vand teren unicat cu deschidere la l ...

Grădiștea

203.394 mp teren
Construcții