Proprietăți unice: 143
Proprietari: 22
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

170.000 €
20.48 € / mp

Teren intravilan Industrial Glina 8300mp.

Glina

8.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

10.000 €

Apartament 2 camere Hils Sunrise

Glina

2 camere
53 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
4

47.430 €

Teren 558 mp -de vanzare- Allegria Residence Po ...

Glina

f.s. 20 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

430.000 €
20 € / mp

Teren extravilan Glina

Glina

21.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

105.000 €

Casa parter 3 camere || pod amenajabil || panou ...

Glina

3 camere
58 mp
Agenție

2 luni în urmă
3

1.150.000 €
60.10 € / mp

Vanzare teren industrial Glina - Centura, ILFOV

Glina

19.135 mp
19.135 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

134.000 €

Apartament generos 3 camere, parcare subterana ...

Glina

3 camere
88,13 mp
2008
Agenție

2 luni în urmă
11

135.000 €

Apartament 3 camere | Cosmopolis | Terasa & ved ...

Glina

3 camere
62 mp
Etaj 5 / 10
2021
Agenție

2 luni în urmă
6

165.000 €

Direct dezvoltator | Vila moderna | zona Pipera ...

Glina

3 camere
85 mp
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 165,000 € și 195.000 €
Agenție

2 luni în urmă
7

110.000 €

Apartament 2 camere, superb amenajat, extrem de ...

Glina

2 camere
47 mp
Etaj 4 / 6
2025
Agenție

2 luni în urmă
8

90.000 €

Vanzare casa Glina, constructie 2020

Glina

3 camere
89 mp
Agenție

2 luni în urmă
3

122.000 €

Apartament 2 camere 2021(Hills Pallady)

Glina

2 camere
52 mp
Parter
Agenție

3 luni în urmă
5

1.200.000 €
59.82 € / mp

Teren de vanzare | Catelu | 20.060 mp

Glina

20.060 mp
20.060 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

98.000 €

2 Camere de vanzare | Popesti Leordeni | Centra ...

Glina

2 camere
73 mp
Etaj 1 / 11
2009
Agenție

3 luni în urmă
1

2.700.000 €
62.79 € / mp

Terenuri intravilane 43000 mp ~ Popesti Leorden ...

Glina

43.000 mp
43.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

260.000 €
270.000 €
104 € / mp

Comuna Manolache Langa Centura Bucuresti gaz cu ...

Glina

2.500 mp
2.500 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 260,000 € și 299.000 €
Agenție

3 luni în urmă
20

199.900 €

Casa individuala de vanzare, 465 mp utili, Mano ...

Glina

8 camere
465 mp
1.395 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

75.000 €
85.000 €
17.05 € / mp

OCAZIE - TEREN - LOT 4400 MP CENTURA(A2)

Glina

4.400 mp
4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

150.000 €
15 € / mp

Teren extravilan 10.000 mp Glina, | Stalp curen ...

Glina

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

135.000 €

OFERTA LIMITATA CASA NOUA P+1 IN GLINA PRE? EXC ...

Glina

3 camere
130 mp
325 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

134.000 €

VANZARE 3 CAMERE | 81 MP | LUMINOS | COSMOPOLIS

Glina

3 camere
81 mp
Etaj 10
2008
Agenție

4 luni în urmă
2

49.074 €
9.81 € / mp

Vand teren extravilan 5.000 mp Glina (Ilfov)

Glina

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

260.000 €
300.000 €
26 € / mp

Teren intravilan, 10.000 mp, la 400 m de autost ...

Glina

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

760.000 €
38 € / mp

TEREN INTRAVILAN Popesti Leordeni CENTURA

Glina

20.000 mp
20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

840.000 €
120.14 € / mp

Vand Teren zona Allegria Glina, pod A0 cu DN4 s ...

Glina

6.992 mp
6.992 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

45.000 €
180 € / mp

Vand teren intravilan Glina Str stadionului 250 ...

Glina

250 mp
250 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

165.000 €
165 € / mp

Teren 1 000 mp Pipera Voluntari

Glina

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

92.967 €
6.99 € / mp

Teren 13300 mp aflat langa Postavari - Comision ...

Glina

13.300 mp teren
f.s. 55 m
Agenție

6 luni în urmă
8

992.000 €
80 € / mp

Teren 13.210 mp Centura Stefanesti nod A3

Glina

12.400 mp
12.400 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
12

940.000 €
94.07 € / mp

Teren industrial 9993 mp nod Sos. Centura - Aut ...

Glina

9.993 mp teren