Case Terenuri
Proprietăți unice: 15
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
18

199.000 €

Casa Individuala 4 camere zona Dimieni

Dimieni

4 camere
143 mp
443 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
25

263.500 €

Casă / Vilă Vânzare Tunari/Dimieni Casă Single

Dimieni

4 camere
107 mp
609 mp teren
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
5

189.000 €

Casa In Complexul Rezidential Bavaria Park

Dimieni

4 camere
106 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

292.950 €
27 € / mp

Teren Dimieni 0% comision 10850 mp

Dimieni

10.850 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

173.000 €
69.98 € / mp

Teren Dimieni - Stradal DJ 200B

Dimieni

2.472 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
35

185.000 €

Casa individuala 150mp Teren 384mp | Dimieni, T ...

Dimieni

4 camere
144 mp
384 mp teren
f.s. 10 m
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

1.209.329 €
29 € / mp

VANZARE TEREN DIMIENI-TUNARI

Dimieni

41.701 mp teren
f.s. 85 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

120.000 €
12 € / mp

Teren intravilan 10.000 mp - Dimieni/Tunari

Dimieni

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

120.000 €
17.53 € / mp

Teren Intravilan Tunari, (Dimieni), int. A0 cu ...

Dimieni

6.845 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

45.000 €
90 € / mp

Teren intravilan in complex- Dimieni

Dimieni

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

265.000 €

Dom00447 - vila tunari 4 camere cu parcare

Dimieni

4 camere
133 mp
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 265,000 € și 300.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

265.000 €

Vanzare casa / vila individuala !

Dimieni

4 camere
133 mp
Agenție

2 luni în urmă
20

226.000 €

Casa Dimieni - Tunari, Otopeni, Ilfov

Dimieni

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

123.000 €

Casa individuala 4 camere | 123.000 EUR | 0% Co ...

Dimieni

4 camere
99 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

220.000 €

vand casa cu uzufruct viager

Dimieni

100 mp
900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
13

320.000 €

REV2005063 Vila vanzare I Tunari

Tunari

La ~5km distanță

5 camere
285 mp
350 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
2

1.530.000 €
75 € / mp

Tunari teren intravilan construibil

Tunari

La ~5km distanță

20.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
17

133.705 €

APARTAMENT 3 CAMERE - TUNARI - SECURITATE 24/7 ...

Tunari

La ~5km distanță

3 camere
71 mp
Etaj 2 / 3
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 110,500 € și 124.078 €

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
18

70.218 €

STUDIO - TUNARI - SECURITATE 24/7 - SPATII VERZ ...

Tunari

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
Etaj 2 / 3
2026
Dezvoltator
Comision 0%

7 luni în urmă
7

101.035 €

2 camere Parter - 56 mp utili - Vedere spre gra ...

Tunari

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Parter / 3
2026
Dezvoltator
Comision 0%

7 luni în urmă
10

113.498 €

Apartament 2 camere - Living 37 mp - Dormitor 2 ...

Tunari

La ~5km distanță

2 camere
67 mp
Parter / 6
2026
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

225.000 €

3 camere premium lux smart home parter 2 terase ...

Tunari

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 2
2020
Dezvoltator
Comision 0%

9 luni în urmă
20

247.432 €
204.490 €

Case individuale premium - 4 si 5 camere - 300 ...

Tunari

La ~5km distanță

4 camere
71 mp
310 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

6 luni în urmă
2

3.500.000 €
350,000.00 € / mp

TUNARI - Dimieni, 100.000 mp. teren cu potentia ...

Tunari

La ~5km distanță

10 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
14

300.000 €

Casa Individuala 5 Camere Tunari | Mansarda | S ...

Tunari

La ~5km distanță

5 camere
241 mp
400 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

817.000 €
988.570 €
59.95 € / mp

Teren 13629 mp Tunari | Tarla 23

Tunari

La ~5km distanță

13.629 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

135.000 €

Proprietar - Vila 3 camere, 102 mp, 2 min Scoal ...

Tunari

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
160 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

145.000 €

Proprietar - Single 300 mp, canalizare, central

Tunari

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
300 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
19

304.907 €

Proprietar - Single 4 camere, 330 mp curte comp ...

Tunari

La ~5km distanță

4 camere
136 mp
330 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

302.489 €

Proprietar - Single 5 camere, 420 mp, canalizar ...

Tunari

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
420 mp teren
f.s. 30 m