Proprietăți unice: 535
Proprietari: 74
Agenție

Ieri
10

575.000 €

Vila Eden, noua, teren 1500mp, finisata de lux, ...

Balotești

4 camere
200 mp
1.500 mp teren
f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
14

179.000 €

Casa 3 Camere - 100 MP utili - Curte 1280 MP - ...

Balotești

3 camere
100 mp
1.280 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

630.000 €
67.06 € / mp

Teren dezvoltare 9395mp Balotesti

Balotești

9.395 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 zile în urmă
9

190.000 €

🏡 Casă nouă cu 4 Camere în Balotești – ideală ...

Balotești

4 camere
92 mp
400 mp teren
2026
Agenție

4 zile în urmă
7

189.000 €

Casa cocheta | 2026 | parter | Bavaria Park, Ba ...

Balotești

4 camere
100 mp
396 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
13

250.000 €

Casă individuală de vânzare | 4 camere | Balote ...

Balotești

4 camere
170 mp
550 mp teren
2026
Agenție

5 zile în urmă
4

8.402.173 €
55.64 € / mp

Teren de vanzate-intravilan -Balotesti-151.021 ...

Balotești

151.021 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
21

215.000 €

Casă / Vilă de vanzare cu 4 camere in Balotesti ...

Balotești

4 camere
152 mp
325 mp teren
2017
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

189.000 €

Casa 95 mp utili,500 mp teren,finisata la cheie ...

Balotești

4 camere
95 mp
500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

1 săptămână în urmă
22

160.000 €

GM1482 Vanzare casa verde P M , Balotesti_Safti ...

Balotești

5 camere
175 mp
507 mp teren
2022
Agenție

1 săptămână în urmă
49

770.000 €

VILA SUPERBA/ DESCHIDERE LA LAC/PISCINA/CURTE/G ...

Balotești

6 camere
338 mp
1.500 mp teren
2009
Agenție

1 săptămână în urmă
25

395.000 €

DOM00469 - Comision 0% | Vila premium MOBILATA ...

Balotești

4 camere
141,89 mp
366 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

175.000 €

Casă nouă cu 6 camere | Balotești | Proximitate ...

Balotești

6 camere
212 mp
459 mp teren
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

3.627.422 €

Hala industriala premium Balotesti| AO| A3| DN1 ...

Balotești

3.325 mp utili
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

235.000 €

DOM00468 - Comision 0% | Vila individuala cu po ...

Balotești

4 camere
116,8 mp
510 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

189.000 €

DOM00467 - Comision 0%|Vila individuala|510 mp ...

Balotești

4 camere
118,6 mp
510 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

270.858 €

DOM00466 - Comision 0% | Case premium parter Ba ...

Balotești

4 camere
116,65 mp
450 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

550.000 €
78.57 € / mp

BALOTESTI, OCAZIE INVESTITIE

Balotești

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

900.000 €

Casă si Afacere la Cheie Azil de Bătrâni Aviza ...

Balotești

18 camere
600 mp
750 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

3.606.562 €
2.980.630 €

Spatiu industrial premium Balotesti Aeroport Ot ...

Balotești

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

32.000 €
71.11 € / mp

LOTURI TEREN 450MP BALOTESTI STR SPERANTEI

Balotești

450 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
21

210.000 €

Casa 4 camere 116mp | Balotesti | 0 Comision | ...

Balotești

4 camere
116 mp
410 mp teren
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

48.870 €
45 € / mp

Lot casa 1086 mp Balotesti Saftica str Albinelo ...

Balotești

1.086 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
60

197.000 €

O casă construită corect, documentat& ...

Balotești

4 camere
120 mp
250 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

910.000 €

SMART VILLA | PADURE | GATED COMMUNITY

Balotești

5 camere
361 mp
1.140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

105.000 €

Vand apartament 4 camere Balotesti la 500m dist ...

Balotești

4 camere
100 mp
Etaj 2
Agenție

Ieri
8

105.000 €

Vand apartament 4 camere Balotesti

Balotești

4 camere
100 mp
1997
Agenție

3 săptămâni în urmă
22

569.000 €
570.000 €

SUPER OCAZIE SE VINDE VILA DE LUX SI CASA DE OA ...

Balotești

8 camere
427 mp
2.300 mp teren
f.s. 44 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

330.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 16500 mp Balotesti apropiere ...

Balotești

16.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

4.550.000 €
65 € / mp

Vand teren 7 Ha cu PUZ aprobat zona Mixta sosea ...

Balotești

70.000 mp teren
Construcții