Case Terenuri
Proprietăți unice: 45
Proprietari: 5
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

155.000 €

Casa individuala, plan parter, 108 mp

Vorovești

4 camere
108 mp
432 mp teren
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

130.000 €

COMISION 0 % Duplex 3 camere 2 bai 80 mp curte ...

Vorovești

3 camere
80 mp
200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

154.000 €
11 € / mp

Teren Extravilan 14.000 mp, Vorove?ti (Miroslav ...

Vorovești

14.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
8

152.000 €

Casa cu 4 camere, mobilata si utilata, zona Pro ...

Vorovești

4 camere
88 mp
Agenție

4 zile în urmă
3

163.000 €

Casa Individuala , 4 Camere, 450 Mp Teren, Zona ...

Vorovești

4 camere
90 mp
Agenție

6 zile în urmă
2

238.000 €

Vila P+1 in Valea Ursului | 122 mp Utili | Inca ...

Vorovești

4 camere
123 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
7

158.000 €

Casa individuala cu teren 590 mp, garaj si liva ...

Vorovești

4 camere
110 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
11

165.000 €

Casa finalizata | 4 camere | Valea Ursului | Co ...

Vorovești

4 camere
81 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

145.000 €

Casa individuala Vorovesti, 107 mp, bucatarie m ...

Vorovești

4 camere
90 mp
Agenție

1 lună în urmă
3

41.500 €
43.000 €
103.75 € / mp

Parcele de teren 400 mp Intravilan V. ursului-V ...

Vorovești

400 mp teren
f.s. 15 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
5

30.000 €
60 € / mp

Vorovesti TEREN 500mp intravilan la 50m de sos ...

Vorovești

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

148.176 €
160.524 €
36 € / mp

Vorovesti - teren intravilan 4116mp, toate util ...

Vorovești

4.116 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
11

199.900 €

Vila 5 cam, beci, langa TLT, Rond, Vorovesti

Vorovești

5 camere
140 mp
370 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

6 luni în urmă
8

155.000 €

Casă modernă si spatioasa P+M in Vorovesti – fi ...

Vorovești

5 camere
160 mp
650 mp teren
1E
Agenție

6 luni în urmă
10

150.000 €

Casa practica si eleganta, 3 camere, living, 2 ...

Vorovești

4 camere
90 mp
275 mp teren
1E
Agenție

6 luni în urmă
15

130.000 €

Casa individuala cu garaj si subsol 5 camere Vo ...

Vorovești

5 camere
160 mp
650 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

6 luni în urmă
5

132.000 €

Casa tip duplex P+E, 250 mp teren, Vorovesti

Vorovești

3 camere
80 mp
25 mp teren
2025
Agenție

6 luni în urmă
7

150.000 €

Vorovesti VILA individuala D+P+M 160mp (la gri) ...

Vorovești

5 camere
135 mp
650 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

6 luni în urmă
8

175.000 €

Casa in Vorovesti, la strada principala - pozit ...

Vorovești

3 camere
88,1 mp
633 mp teren
2022
Agenție

7 luni în urmă
18

157.000 €
155.000 €

Casa individuala, plan parter, intabulata Voro ...

Vorovești

4 camere
100 mp
415 mp teren
2025
Agenție

9 luni în urmă
20

250.000 €

Casa 5 camere de vanzare, 175mp, teren 500mp

Vorovești

5 camere
142 mp
500 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

9 luni în urmă
2

25.000 €
48.36 € / mp

Teren intravilan, Vorovesti - Miroslava, 517mp

Vorovești

517 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

69.000 €
69 € / mp

Teren intravilan Vorovești, Miroslava

Vorovești

1.000 mp teren
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
8

190.000 €

Vila P+E 116 mu, beci, asfalt, Valea Ursului, M ...

Vorovești

4 camere
120 mp
430 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

10 luni în urmă
9

1.400.000 €
16.87 € / mp

OCAZIE! Vorovesti Teren 83000mp intrav. si extr ...

Vorovești

83.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

48.990 €
53.000 €
31.61 € / mp

Teren intravilan 1550mp , Vorovesti-Miroslava

Vorovești

1.550 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
17

142.000 €

Casa Vorovesti Miroslava,mobilata utilata,Beci, ...

Vorovești

3 camere
95 mp
500 mp teren
2020
Agenție

Mai mult de un an
11

139.900 €

CASA P+POD , VOROVESTI - MIROSLAVA

Vorovești

3 camere
89,9 mp
470 mp teren
2025
Agenție

Mai mult de un an
12

160.000 €

Casa Plan Parter 4 camere, 100 mp, 500 mp teren ...

Vorovești

4 camere
100 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

132.000 €

Casa tip duplex P+E, 250 mp teren, Vorovesti

Vorovești

3 camere
80 mp
25 mp teren