Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

30.000 €

De vanzare casa spatioasa in Ciortesti, jud. Ia ...

Ciortești

4 camere

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20.000 €

Vand casa la tara

Pribești

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

28.000 €

Proprietate cu poten?ial generos Casa + 2200 mp ...

Codăești

La ~5km distanță

70 mp
22.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

75.000 €

Casa de vanzare Comuna Mo?na, Jude?ul Ia?i

Moșna

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
6.500 mp teren
Individuală

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

70.000 €

Casa de vanzare sau schimb cu apartament

Miclești

La ~10km distanță

4 camere
1.000 mp
Agenție

1 lună în urmă
10

28.020 €

Casa si teren Miclesti, ID: R2977860

Miclești

La ~10km distanță

3 camere
45 mp
Agenție

3 luni în urmă
13

87.000 €

Casa 4 camere, 180 mp, zona Exterior Est - Radu ...

Răducăneni

La ~10km distanță

5 camere
180 mp
4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

63.600 €
12 € / mp

Teren Intravilan 5300 m2

Răducăneni

La ~10km distanță

5.300 mp
5.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

375.000 €

Spațiu industrial de 3,139mp de vânzare

Răducăneni

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

800.000 €

vand cladire rezidentiala ideala pentru camin d ...

Poiana (Schitu Duca)

La ~10km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

30.000 €

Casa batraneasca de vanzare

Bohotin

La ~10km distanță

2 camere
3.084 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

16.000 €

Casa de vanzare nelocuibila in Bohotin

Bohotin

La ~10km distanță

3 camere
3.000 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

25.000 €

schimb vand

Hilița

La ~10km distanță

2 camere
1.019 mp
Agenție

1 lună în urmă
13

187.500 €

Casa / Vila cu 5 camere de vanzare

Tăcuta

La ~10km distanță

5 camere
160 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

80.000 €

Vand casa cu mansarda ?i teren intravilan

Cozmești

La ~10km distanță

2 camere
53 mp
2.414 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

75.000 €

Vand casa cu mansarda

Cozmești

La ~10km distanță

2 camere
53 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

15.000 €
6.33 € / mp

Teren intravilan

Cozmești

La ~10km distanță

2.370 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

60.816 €
4 € / mp

Teren extravilan 1,5ha Dobrovat Iasi

Dobrovăț

La ~10km distanță

15.204 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

11 luni în urmă
18

99.900 €

Dobrovat - Casa la Rosu P+1+Pod 129 mp Utili 10 ...

Dobrovăț

La ~10km distanță

4 camere
129 mp
1.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

29.900 €

Casa intabulata in Dobrovat

Dobrovăț

La ~10km distanță

4 camere
130 mp
390 mp teren
2013
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

45.000 €
52.000 €
25.04 € / mp

Teren 1797mp Dobrovăț-Ruși | Lângă Pădure | Gar ...

Dobrovăț

La ~10km distanță

1.797 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

98.000 €
18.25 € / mp

Teren de vanzare 5.370 mp - Dobrovat

Dobrovăț

La ~10km distanță

5.370 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

135.000 €

Casa la rosu + teren 1000 mp Dobrovat, Iasi

Dobrovăț

La ~10km distanță

4 camere
Agenție

1 lună în urmă
2

12.000 €
3 € / mp

Teren 4.000mp Bucium-Dobrovat

Dobrovăț

La ~10km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

9.471 €
10.600 €
2.63 € / mp

Teren de vanzare Dobrovat

Dobrovăț

La ~10km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

29.700 €
24.94 € / mp

Teren intravilan Dobrovat + Casa Batraneasca

Dobrovăț

La ~10km distanță

1.191 mp
1.191 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20 €
0.01 € / mp

Teren intravilan central, Dobrovat 2377mp - pos ...

Dobrovăț

La ~10km distanță

2.377 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

139.000 €
3.09 € / mp

Teren de 4.5ha pretabil pentru panouri fotovolt ...

Dobrovăț

La ~10km distanță

45.000 mp
45.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

136.500 €
3 € / mp

Teren extravilan in vecinatate cu intravilan

Dobrovăț

La ~10km distanță

45.500 mp
45.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

42.000 €

Teren 5300 mp, drum asfaltat, aproape de padure ...

Dobrovăț

La ~10km distanță

f.s. 40 m