Proprietăți unice: 7790
Proprietari: 687
Agenție
Promovată

3 săptămâni în urmă
10

59.900 €

Apartament cu o camera loc de parcare si gradi ...

Lunca Cetățuii, Iași

1 camere
30 mp
Parter / 1
2025
Dezvoltator
Promovată

2 săptămâni în urmă
4

171.847 €
142.023 €

Apartament cu 1 camera, Direct Dezvoltator- Roy ...

Copou, Iași

2 camere
37 mp
Parter / 8
8E
Dezvoltator
Promovată

2 săptămâni în urmă
12

120.960 €
177.096 €

Avans 25% Apartament 1 cameră de vanzare- ...

Copou, Iași

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 5
2027

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
6

99.000 €

Apartament 2 canere SD Etajul 1 Podu Ros

Podu Roș, Iași

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 4
1970
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

350.000 €

Spațiu comercial de vânzare – potrivit pentru c ...

Nicolina, Iași

166 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
5

70.000 €
97.36 € / mp

Teren de vanzare IASI , zona Bucium , in spate ...

Bucium, Iași

719 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
17

160.000 €

Casa de vanzare 120mp utili, 3 bai zona Valea A ...

Valea Adâncă, Iași

3 camere
120 mp
225 mp teren
2018
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

800.000 €
755.43 € / mp

Oportunitate rară Iași – Toma Cozma / Copou-Păc ...

Păcurari, Iași

1.059 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
5

39.700 €
52.93 € / mp

Vânzare Teren Intravilan 750 mp Pensiunea Carol ...

Copou, Iași

750 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

510.000 €

Casă, teren 1.378 mp, ideală pentru familie sau ...

Valea Adâncă, Iași

5 camere
221 mp
1.378 mp teren
2014
Agenție

1 săptămână în urmă
11

102.000 €

Apartament 2 camere Tatarasi - Renovat Complet

Tătărași, Iași

2 camere
54 mp
Etaj 2
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
11

96.900 €

Apartament 2 camere, renovat cu parcare, 58 mp, ...

Dancu, Iași

2 camere
58 mp
Etaj 4 / 4
1986
Agenție

1 săptămână în urmă
17

259.000 €

100 mp Ultra-Central: Apartament 4 Camere pe Bd ...

Bd. Independenței, Iași

4 camere
87 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
1

125.000 €
96.15 € / mp

Teren de vanzare Iasi - Carlig - pens. Carolina

Nord-Vest, Iași

1.300 mp teren
f.s. 25 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
20

280.000 €

Apartament 3 camere, 74 mp, Conest Grand Reside ...

Tudor Vladimirescu, Iași

3 camere
68,91 mp
Etaj 9
2018
Agenție

1 săptămână în urmă
7

67.800 €

Apartament 2 camere decomandate, Alexandru.

Alexandru cel Bun, Iași

2 camere
37 mp
Etaj 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
17

135.000 €

Apartament 2 camere, 47.40 mp, zona Alexandru c ...

Alexandru cel Bun, Iași

2 camere
47,4 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

43.500 €

Galata Garsoniera 162372

Galata, Iași

1 camere
24 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
10

85.000 €

Apartament 2 camere-etaj 1-Tătărași

Tătărași, Iași

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 10
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
4

160.000 €

Apartament 3 camere, 72 mp, etaj intermediar, z ...

Nicolina, Iași

3 camere
72 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
10

180.000 €

Apartament 4 camere-Tatarasi

Tătărași, Iași

4 camere
79 mp
Etaj 4 / 4
1969
Agenție

1 săptămână în urmă
11

51.000 €

Garsoniera zona Tudor Vladimirescu - la 5 min d ...

Tudor Vladimirescu, Iași

1 camere
22 mp
Etaj 4 / 4
1979
Agenție

1 săptămână în urmă
8

34.000 €

Garsoniera 20mp, Alexandru cel Bun, renovata co ...

Alexandru cel Bun, Iași

1 camere
20 mp
Etaj 4 / 4
1978
Agenție

1 săptămână în urmă
14

103.000 €

Apartament 3 camere, 83 mp, zona Dancu

Dancu, Iași

3 camere
83 mp
Etaj 1 / 4
1982
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

207.000 €

Apartament de 2 camere, etaj 1, bloc nou in Cop ...

Copou, Iași

2 camere
69 mp
Etaj 1 / 2
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
8

95.000 €

Apartament 2 camere Pacurari

Păcurari, Iași

2 camere
41 mp
Parter
2018
Agenție

1 săptămână în urmă
8

73.000 €

Apartament cu 2 camere, Zimbru

Zimbru, Iași

2 camere
42 mp
Etaj 4 / 4
1975
Agenție

1 săptămână în urmă
9

150.000 €

Casă de vânzare, 76 mp utili, teren 1.500 mp, v ...

Bucium, Iași

3 camere
76 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

85.000 €

Apartament 3 Camere SD Etajul 1 Tudor Vladimire ...

Tudor Vladimirescu, Iași

3 camere
57 mp
Etaj 1
1966
Agenție

1 săptămână în urmă
9

108.000 €

Apartament 3 camere, etaj intermediar, 68 mp, z ...

Tomești, Iași

3 camere
68 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
12

134.900 €

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT, etajul 1/10, ...

Alexandru cel Bun, Iași

2 camere
48 mp
Etaj 1
1974
Agenție

1 săptămână în urmă
11

95.000 €

Apartament 2 camere, 35 mp, zona Podu Ros

Podu Roș, Iași

2 camere
35 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
2

944.637 €
291.92 € / mp

3236 mp teren intravilan Iasi, zona Nicolina-CU ...

Nicolina, Iași

3.236 mp teren
Construcții