Proprietăți unice: 7790
Proprietari: 687
Agenție
Promovată

7 luni în urmă
10

115.000 €

Exclusive Residence Copou Apartament Liber

Copou, Iași

1 camere
33 mp
Etaj 4 / 5
2014
Agenție
Promovată

4 luni în urmă
15

235.000 €

Casa pentru Investitie compartimentata in 5 apa ...

Copou, Iași

5 camere
101 mp
296 mp teren
1970
Agenție
Promovată

3 săptămâni în urmă
10

59.900 €

Apartament cu o camera loc de parcare si gradi ...

Lunca Cetățuii, Iași

1 camere
30 mp
Parter / 1
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
7

55.000 €

Apartament 1 camera de vanzare, CUG/Valea Adanc ...

Cug, Iași

1 camere
39 mp
Demisol / 4
2018
Agenție

6 zile în urmă
4

55.000 €
17.19 € / mp

Super oferta ! Teren Tomesti !

Tomești, Iași

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
7

145.000 €

Apartament 2 camere Centru - Palas

Central, Iași

2 camere
54 mp
Etaj 4
2016
Agenție

6 zile în urmă
7

35.000 €
53.85 € / mp

Teren Intravilan 650-700mp Bucium Iași Piatra S ...

Central, Iași

650 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agricol
Agenție

6 zile în urmă
11

70.000 €

Ap 2 camere | decomandat | Alexandru cel Bun | ...

Alexandru cel Bun, Iași

2 camere
37 mp
Etaj 5
1975
Agenție

6 zile în urmă
9

73.000 €

2 Camere Decomandat - Zona Podu De Piatra - Far ...

Podu Roș, Iași

2 camere
39 mp
Etaj 4 / 4
1970
Agenție

6 zile în urmă
4

44.900 €

Garsoniera Alexandru etajul 3

Alexandru cel Bun, Iași

1 camere
23 mp
Etaj 3
Agenție

6 zile în urmă
7

59.000 €

Tatarasi Doi Baieti-1 Camera Decomandat 34mp-bl ...

Tătărași, Iași

1 camere
34 mp
Etaj 4
1982
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 59,000 € și 68.000 €
Agenție

6 zile în urmă
12

96.000 €

Apartament 2 camere-Podu Ros-Liceul Dimitrie Ca ...

Podu Roș, Iași

2 camere
48 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

6 zile în urmă
5

80.000 €

Apartament 2 camere Valea Lupului strada Lumini ...

Popas Păcurari, Iași

2 camere
46 mp
Etaj 2
2018
Agenție

6 zile în urmă
8

140.000 €

Apartament 3 Camere-etaj 1-Metalurgie

Metalurgie, Iași

3 camere
51 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

6 zile în urmă
9

108.000 €

Apartament 3 camere decomandat, 60 mp, zona Tom ...

Tomești, Iași

3 camere
60 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

6 zile în urmă
8

150.000 €

Apartament 3 camere Podu Ros-Primaverii

Podu Roș, Iași

3 camere
54 mp
Etaj 2 / 4
1979
Agenție

6 zile în urmă
9

63.900 €

Garsoniera, bloc nou, Tatarasi, etaj 1, Mobilat ...

Tătărași, Iași

1 camere
28 mp
Etaj 1 / 5
2014
Agenție

6 zile în urmă
6

113.000 €

0% comision Apartament 3 camere rediu gradinita ...

Popas Păcurari, Iași

3 camere
71 mp
Parter
Agenție

6 zile în urmă
1

80.000 €

0% comision Apartament 2 camere rediu gradinita ...

Popas Păcurari, Iași

2 camere
46 mp
Etaj 2
Agenție

6 zile în urmă
11

126.000 €

Apartament 3 camere, intermediar, Toma-Cozma

Păcurari, Iași

3 camere
57 mp
Etaj 3 / 4
1982
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
9

129.000 €

Apartament 2 Camere cu gradina si loc de parcar ...

Păcurari, Iași

2 camere
52 mp
Parter
2026
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
15

175.000 €

Valea Lupului, locuinta noua P+E+M, 210mp teren ...

Păcurari, Iași

4 camere
129 mp
210 mp teren
f.s. 8 m
Agenție

6 zile în urmă
6

115.000 €

Ap. 3 camere open/space, 57 mp, etaj intermedia ...

Tătărași, Iași

3 camere
52 mp
Etaj 4 / 8
2010
Agenție

6 zile în urmă
1

87.000 €

Apartament 3 camere semidecomandat, Podu Ros

Podu Roș, Iași

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 4
1970
Agenție

6 zile în urmă
6

200.000 €
181.82 € / mp

Teren intravilan 1100 mp Iași Tudor Neculai, cu ...

Central, Iași

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
6

160.000 €

Casă moderna de vânzare Dancu – 3 camere, mobi ...

Dancu, Iași

3 camere
82 mp
400 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
17

215.000 €

Casa 3 camere, Valea Adanca, mobilata de lux, C ...

Valea Adâncă, Iași

3 camere
99,9 mp
510 mp teren
2020
Agenție

6 zile în urmă
6

118.000 €

Apartament 2 camere decomandat 69mp - etaj 1 - ...

Nicolina, Iași

2 camere
69 mp
Etaj 1
2017
Agenție

6 zile în urmă
9

160.000 €

Apartament 4 camere Metalurgie Etajul 1

Metalurgie, Iași

4 camere
75 mp
Etaj 1
1982
Agenție

6 zile în urmă
7

65.000 €

Apartament cu o camera, zona Tatarasi

Tătărași, Iași

1 camere
30 mp
Parter / 9
1969
Agenție

6 zile în urmă
8

65.900 €

Apartament cu 2 camere, Nicolina (Spitalul de R ...

Nicolina, Iași

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 5
1980
Agenție

6 zile în urmă
5

126.000 €

Comision 0% - 2 camere decomandat - loc de parc ...

Dacia, Iași

2 camere
57 mp
Parter / 7
2024
Agenție

6 zile în urmă
8

50.000 €

Camera Camin Piata Nicolina bulevard etaj 1

Podu Roș, Iași

1 camere
20 mp
Etaj 1 / 4
1970