Proprietăți unice: 462
Proprietari: 32
Dezvoltator
Promovată

2 săptămâni în urmă
7

132.000 €

Apartament de vanzare cu 2 camere decomandat- R ...

Copou, Iași

2 camere
54 mp
Parter / 10
2021
Dezvoltator
Promovată

2 săptămâni în urmă
19

212.601 €
175.704 €

Apartament cu 2 camere de vanzare - Zona Copou ...

Copou, Iași

2 camere
59 mp
Etaj 3 / 5
2027
Dezvoltator
Promovată

2 săptămâni în urmă
12

139.000 €

Finalizat! Apartament Nou 58 mp, Royal Town Cop ...

Copou, Iași

2 camere
47 mp
Etaj 8 / 8
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
24

550.000 €

Vila tip conac – 405 mp utili, teren 1500 mp – ...

Copou, Iași

8 camere
405 mp
1.500 mp teren
2002
Agenție

2 luni în urmă
6

170.000 €

Apartament 2 cam, open space, de vanzare zona C ...

Copou, Iași

2 camere
67 mp
Parter / 5
2018
Agenție

2 luni în urmă
7

112.000 €

Apartament doua camere Complex Garden Copou

Copou, Iași

2 camere
55 mp
Etaj 8 / 10
2026
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

380.000 €

Casa de vanzare Copou-Sadoveanu 156mp + 412 mp ...

Copou, Iași

5 camere
156 mp
411,89 mp teren
1968
Agenție

2 luni în urmă
10

93.900 €

LOC DE PARCARE! Apartament 1 camera 40mp, Copou ...

Copou, Iași

1 camere
40 mp
Parter / 4
2025
Agenție

2 luni în urmă
7

102.000 €

Apartament NOU 2 camere open space 50 mp Copou ...

Copou, Iași

2 camere
50 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
17

247.000 €

Apartament 2 camere ultramodern zona Copou-Sa ...

Copou, Iași

2 camere
70 mp
Etaj 8 / 11
2024
Agenție

2 luni în urmă
11

210.000 €

Apartament 2 cam, open space, de vanzare zona C ...

Copou, Iași

2 camere
70 mp
Etaj 8 / 13
2022
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
17

730.585 €
603.790 €

Vila exclusivista Copou

Copou, Iași

6 camere
195 mp
300 mp teren
2025
Agenție

2 luni în urmă
10

232.000 €
129.90 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Copou

Copou, Iași

1.786 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
18

185.000 €

Apartament tip penthouse 120 mp in Breazu

Copou, Iași

4 camere
120 mp
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
2

225.000 €
133.93 € / mp

COPOU, Teren 1680 mp, ideal pentru resedinta de ...

Copou, Iași

1.680 mp teren
Pădure
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
20

360.000 €

Duplex model Britanic cu 7 camere 160 mp D+P+1+ ...

Copou, Iași

7 camere
160 mp
180 mp teren
2019
Agenție

2 luni în urmă
3

315.400 €
190 € / mp

Teren Copou, 1660 mp, Fundac Ursulea, plan drep ...

Copou, Iași

1.660 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
22

155.000 €

Apartament de vanzare bloc nou 3 camere zona Co ...

Copou, Iași

3 camere
75 mp
Etaj 3 / 7
2026
Agenție

3 luni în urmă
12

115.000 €

Apartament/spatiu bloc nou finalizat 2 camere C ...

Copou, Iași

2 camere
50 mp
Parter / 11
2025
Agenție

3 luni în urmă
18

345.000 €

Spatiu comercial 108mp Azimut - Copou

Copou, Iași

108 mp utili
10E
2024
Agenție

3 luni în urmă
8

765.000 €

Cladire de vanzare - Copou - Liceul Sportiv

Copou, Iași

8 camere
171 mp
517 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

105.000 €

OFERTĂ EXCLUSIVĂ: Apartament cu 2 cam ...

Copou, Iași

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 10
2022
Agenție

3 luni în urmă
5

749.000 €

Casa exclusivista Copou , locatie premium langa ...

Copou, Iași

7 camere
172 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 749,000 € și 760.000 €
Agenție

3 luni în urmă
7

160.446 €
181.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Copou

Copou, Iași

884 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 132,600 € și 163.500 €
Agenție

3 luni în urmă
7

556.600 €
181.24 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Copou

Copou, Iași

3.071 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
13

105.000 €

Etaj intermediar! Apartament 2 camere 50mp, Cop ...

Copou, Iași

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 10
2023
Agenție

3 luni în urmă
9

250.000 €

Copou-Apartament Exclusivist-3 camere 98 mp

Copou, Iași

3 camere
98 mp
Etaj 8 / 12
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 250,000 € și 280.000 €
Agenție

3 luni în urmă
14

118.000 €
120.000 €

Apartament 2 camere | Copou – Str. Viticultori ...

Copou, Iași

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 2
2017
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

244.900 €

Apartament premium de vanzare Copou, Iasi

Copou, Iași

3 camere
60 mp
Parter / 1
2023
Agenție

3 luni în urmă
8

249.999 €

Apartament 3 camere – Copou, Rond Agronomie Blo ...

Copou, Iași

3 camere
64 mp
Etaj 1 / 3
2022
Agenție

3 luni în urmă
18

349.900 €

Etajul 2-Copou-3 camere-Bloc nou

Copou, Iași

3 camere
96 mp
Etaj 2 / 12
2023
Agenție

3 luni în urmă
12

120.000 €

TOTUL NOU! Apartament 2 camere 65mp, Copou, eta ...

Copou, Iași

2 camere
65 mp
Etaj 8 / 10
2022
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

179.000 €
358 € / mp

TEREN INTRAVILAN, IASI (SARARIE-COPOU), 500MP

Copou, Iași

500 mp teren
Construcții