Proprietăți unice: 462
Proprietari: 32
Dezvoltator
Promovată

2 săptămâni în urmă
6

128.715 €

Apartament de vanzare cu 1 camera- Royal Town I ...

Copou, Iași

2 camere
45 mp
Etaj 7 / 8
2026
Dezvoltator
Promovată

Ieri
11

145.000 €

Apartament de vanzare cu 2 camere- Royal Town ...

Copou, Iași

2 camere
45 mp
Etaj 2 / 8
8E
Dezvoltator
Promovată

2 săptămâni în urmă
5

114.660 €

Start vânzări: Apartament cu 1 camer& ...

Copou, Iași

2 camere
47 mp
Etaj 3 / 5
2027

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
11

196.286 €

Apartament 3 camere, 85 mp | Investiție ex ...

Copou, Iași

3 camere
62 mp
Etaj 1 / 8
2026
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

123.750 €

Apartament de vanzare cu 2 camere- Royal Town I ...

Copou, Iași

1 camere
53 mp
Etaj 2
2027
Agenție

1 lună în urmă
11

580.800 €
480.000 €

Spatiu birouri premium Copou 111 mp + terasa 55 ...

Copou, Iași

111,4 mp utili
11E
2021
Agenție

1 lună în urmă
8

104.900 €

Refugiu de liniste in Copou | Apartament 2 came ...

Copou, Iași

2 camere
58 mp
Etaj 1
2016
Agenție

1 lună în urmă
5

105.000 €

Etaj 1-Universitatea A.I.Cuza-2 camere

Copou, Iași

2 camere
32 mp
Etaj 1
1960
Agenție

1 lună în urmă
34

369.900 €

Apartament Premium în Copou, cu terasă și veder ...

Copou, Iași

3 camere
90 mp
Etaj 5
2024
Agenție

1 lună în urmă
20

145.000 €

Copou, Hotel Grand View- 2 Camere | Etaj 1- 70M ...

Copou, Iași

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 6
2025
Agenție

1 lună în urmă
10

120.000 €

Apartament 2 CD 43,27 mp Copou + balcon deschis ...

Copou, Iași

2 camere
43,27 mp
Etaj 1
2010
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

148.605 €

Apartament 3CD, 148605euro, 88mp, Copou

Copou, Iași

3 camere
71,3 mp
Etaj 3 / 10
10E
Agenție

1 lună în urmă
13

345.000 €
350.000 €

Apartament 4 camere Copou- Str. Aurora

Copou, Iași

4 camere
113 mp
Etaj 3
1970
Agenție

1 lună în urmă
8

157.409 €

Apartament 2 camere, 68 mp | Investiție ex ...

Copou, Iași

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 8
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 157,409 € și 167.851 €
Agenție

1 lună în urmă
17

195.000 €

Parc Copou-3 camere-Etaj intermediar

Copou, Iași

3 camere
78 mp
Etaj 4 / 5
2012
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

370.000 €

Casa individuala 180 mp zona Viticultori

Copou, Iași

4 camere
180 mp
2.500 mp teren
Individuală
Agenție

1 lună în urmă
8

370.000 €

Casa individuala 180 mp zona Viticultori

Copou, Iași

4 camere
180 mp
2.500 mp teren
Individuală
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
21

484.909 €
512.435 €

Apartament 3 camere Copou - Aleea Sadoveanu

Copou, Iași

3 camere
125 mp
Etaj 1 / 2
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 400,752 € și 423.500 €
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

188.630 €
130 € / mp

Teren INTRAVILAN, Copou, Viticultori, Iași 1451 ...

Copou, Iași

1.451 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

100.500 €

Apartament exclusivist cu 2 camere în Copo ...

Copou, Iași

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 10
2025
Agenție

2 luni în urmă
6

100.000 €

Schimb apartament de 2 camere in Copou + difer ...

Copou, Iași

2 camere
44 mp
Etaj 2 / 2
1966
Agenție

2 luni în urmă
9

200.230 €

Apartament 3 camere, 65 mp | Investiție ex ...

Copou, Iași

3 camere
65 mp
Parter / 8
2026
Agenție

2 luni în urmă
6

140.723 €

Apartament 2 camere, 58 mp | Investiție ex ...

Copou, Iași

1 camere
43 mp
Etaj 1
2026
Agenție

2 luni în urmă
7

133.100 €

Apartament 1 cameră, 43 mp | Investiț ...

Copou, Iași

1 camere
40 mp
Etaj 1
2026
Agenție

2 luni în urmă
7

120.000 €

COPOU-2 CAMERE DECOMANDAT-BLOC NOU-ETAJ INTERME ...

Copou, Iași

2 camere
48 mp
Etaj 1
2012
Agenție

2 luni în urmă
7

121.500 €

3 camere decomandate, renovat, vedere Grădina B ...

Copou, Iași

3 camere
65 mp
Parter / 2
2008
Agenție

2 luni în urmă
17

134.900 €

Apartament cu 3 camere de vanzare

Copou, Iași

3 camere
81 mp
Etaj 4 / 4
1960
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 134,900 € și 136.000 €
Agenție

2 luni în urmă

126.425 €

Intabulat! Apartament Nou 2 camere, etaj 3 Roya ...

Copou, Iași

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 11
2023
Agenție

2 luni în urmă
10

175.000 €

Apartament 2 camere,70 mp. Bloc nou COPOU

Copou, Iași

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 4
2025
Agenție

2 luni în urmă
7

118.000 €

Apartament doua camere, zona Copou.

Copou, Iași

2 camere
48 mp