Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

16.500 €
7.86 € / mp

Vand teren intravilan

Cuza Vodă (Ipatele)

2.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

23.000 €

Casa batraneasca locuibila - Bacu, Ipatele, Ias ...

Ipatele

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
60 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

39.900 €
5.87 € / mp

Teren cu casa batraneasca de 85 mp utili cu ter ...

Ipatele

La ~5km distanță

6.800 mp
6.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

22.000 €

Casa Sat. Dragesti, Comuna Damiensti

Drăgești

La ~5km distanță

3 camere
117 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

25.000 €

Casa de vanzare

Țibănești

La ~5km distanță

100 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

80.000 €

Vand casa la tara

Bâcu

La ~5km distanță

4 camere
2.000 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

23.000 €

Casa batraneasca locuibila - Bacu, Ipatele, Ias ...

Bâcu

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
9

23.000 €

Vand casa batraneasca locuibila - Bacu, Ipatele ...

Bâcu

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
1.947 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
6

61.310 €
9.94 € / mp

Vand teren 6170 mp in Vaslui, localitate Negres ...

Negrești

La ~5km distanță

6.170 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

350.000 €

Vind proprietate.

Central, Negrești

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

155.000 €

COMISION 0% - CASA FINALIZATA CU 4 CAMERE - LA ...

Central, Negrești

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

330.000 €

Cladire Comerciala S+P+1E Central, Negre?ti (Va ...

Central, Negrești

La ~5km distanță

704 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

175.000 €

Vila spatioasa de vanzare

Negrești

La ~5km distanță

4 camere
346 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

160.000 €

Casa tip vila de vanzare

Central, Negrești

La ~5km distanță

3 camere
182 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

0 €

Teren str Casa Apelor

Central, Negrești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

20.500 €
21.500 €

Apartament de vanzare

Huc

La ~5km distanță

2 camere
33 mp
Etaj 3 / 4
1977
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €

Vand casa cu gradina la 35 km de Iasi intabulat ...

Drăgușeni

La ~5km distanță

3 camere
86 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

30.000 €

Casă cu 3 camere în Căzănești

Căzănești

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
3.300 mp teren
Altele
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 20,500 € și 30.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

16.500 €

Casa de vânzare

Căzănești

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
33.400 mp teren
1970
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

35.000 €

Casa de Vanzare Comuna Mironeasa

Mironeasa

La ~10km distanță

1 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

22.000 €

Proprietar vand gospodarie 1700mp comuna Rafail ...

Rafaila

La ~10km distanță

150 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.325 €
54.900 €
0.55 € / mp

Super oferta! Teren arabil excelent.

Rafaila

La ~10km distanță

91.500 mp teren
f.s. 180 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

12.000 €

Vand casa batraneasca

Dumești

La ~10km distanță

2 camere
270 mp
Agenție

1 lună în urmă
10

24.674 €

Casa si teren Dumestii Vechi, ID: R2985351

Dumești

La ~10km distanță

2 camere
35 mp
2.602 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

12.000 €

casa batraneasca

Rebricea

La ~10km distanță

3 camere
1.400 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

55.000 €

Vand casa Rebricea Jud Vaslui

Rebricea

La ~10km distanță

3 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

115.000 €

casa de vanzare

Rebricea

La ~10km distanță

4 camere
230 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

65.000 €
3.25 € / mp

Vind lot 1200mp intravilan la strada, cu 1,8ha ...

Valea Satului

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

65.000 €
3.16 € / mp

Teren mixt (intravilan si agricol)

Valea Satului

La ~10km distanță

20.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 65,000 € și 70.000 €
Agenție

2 luni în urmă
2

90.000 €
4.50 € / mp

Teren 2 ha Valea Satului,Grajduri 2800 intravil ...

Grajduri

La ~10km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren