Case Terenuri
Proprietăți unice: 19
Proprietari: 3
Agenție

2 luni în urmă
18

165.000 €

Casa de vanzare Miroslava - Ciurbesti

Cornești

4 camere
115 mp
480 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

270.000 €

Vila de lux cu 4 camere in Cornesti

Cornești

4 camere
128 mp
500 mp teren
2025
Agenție

5 luni în urmă
2

17.000 €
25.80 € / mp

Parcele de vanzare Cornesti, Miroslava, 17.000 ...

Cornești

659 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
6

165.000 €

Casa plan parter in Cornesti - Miroslava

Cornești

4 camere
114 mp
500 mp teren
2025
Agenție

10 luni în urmă
3

140.000 €
40 € / mp

Cornesti - Miroslava teren 3500mp la asfalt cu ...

Cornești

3.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

83.549 €
81.606 €
43 € / mp

Comision 0%, Cornesti, Miroslava, Teren 1943 mp ...

Cornești

1.943 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

199.000 €

Casa de vanzare | Parter | Cornesti, Miroslava ...

Cornești

4 camere
114 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €

Teren de vanzare 1400 mp, situat la strada prin ...

Cornești

4 camere
150 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

174.000 €

Casa cu 4 camere,2 bai, finalizata, MUTARE IMED ...

Cornești

4 camere
107 mp
Agenție

1 lună în urmă
11

119.900 €

Casa PARTER 78 mp mobilata utilata TEREN 450 mp ...

Cornești

2 camere
78 mp
Agenție

3 luni în urmă
18

165.000 €

Casa 3 camere, Lunca Cetatuii, 117mp 165.000 Co ...

Cornești

3 camere
90 mp
Agenție

4 luni în urmă
13

199.000 €

Vila Moderna, P+E, 400 teren, finisata, asfalt, ...

Cornești

4 camere
106 mp
Agenție

4 luni în urmă
12

210.000 €

Casa Valea Adanca,4 camere, 2 bai,Incalz Pard,P ...

Cornești

4 camere
110 mp
Agenție

5 luni în urmă
8

159.000 €

Casa cu 4 camere, 2 bai, beci spatios si 400 mp ...

Cornești

4 camere
104 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

270.000 €

Casa de vanzare Le Gaga

Cornești

4 camere
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

74.999 €

Casa la rosu,Cornesti,Miroslava

Cornești

3 camere
219 mp
Agenție

11 luni în urmă
20

234.900 €

Vila 4 camere Valea Adanca intersectia 5 drumur ...

Cornești

4 camere
107 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

165.000 €

Casa de vanzare Miroslava - Ciurbesti

Cornești

4 camere
115 mp
480 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

225.000 €
239.000 €

Casa Le gaga , super pre?

Cornești

190 mp
500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

26.600 €
28.000 €
19 € / mp

20E pe mp! 1400mp in Proselnici, execelent ampl ...

Proselnici

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

19.900 €
30.38 € / mp

TEREN intravilan - PROSELNICI 655 MP, 19.900 EU ...

Proselnici

La ~5km distanță

655 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

19.900 €

TEREN intravilan - PROSELNICI 655 MP, 19.900 EU ...

Proselnici

La ~5km distanță

f.s. 16 m

Agenție

1 lună în urmă
1

59.900 €
55.72 € / mp

TEREN + casa batraneasca - PROSELNICI, 1075 MP ...

Proselnici

La ~5km distanță

1.075 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

59.900 €

TEREN + casa batraneasca - PROSELNICI, 1075 MP ...

Proselnici

La ~5km distanță

f.s. 29 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

59.990 €

MIROSLAVA - PROSELNICI, teren 3.269 mp,

Proselnici

La ~5km distanță

f.s. 47 m
Agenție

1 lună în urmă
7

145.000 €

Proprietate de vanzare, 80 mp Proselnici | Ansa ...

Proselnici

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Agenție

6 luni în urmă
9

89.000 €
89 € / mp

Casă bătrânească cu teren g ...

Proselnici

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
2

46.000 €
19.99 € / mp

PROSELNICI - MIROSLAVA, PARCELA DE TEREN DE 2. ...

Proselnici

La ~5km distanță

2.301 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

155.000 €

Propriatar/Mutare rapida/Miroslava/Vorovesti/ca ...

Proselnici

La ~5km distanță

4 camere
106 mp
Agenție

1 lună în urmă
14

206.000 €

Casa cu mansarda, 123 mp, zona Vorovesti

Proselnici

La ~5km distanță

4 camere
123 mp