Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

58.500 €

casa si gradina

Țărățel

1.125 mp
445 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
13

33.000 €

Casa renovata cu acces usor, langa padure

Crișcior

La ~5km distanță

2 camere
81 mp
307 mp teren
1970
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
10

15.000 €
1.07 € / mp

14075 mp teren cu acces la utilitati - Criscior

Crișcior

La ~5km distanță

14.075 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

44.800 €
0.80 € / mp

5,6 ha terenuri si padure in Criscior

Crișcior

La ~5km distanță

56.031 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
19

58.000 €

Jumatate duplex in Criscior, Hunedoara

Crișcior

La ~5km distanță

3 camere
124 mp
355 mp teren
1949
Agenție

9 luni în urmă
20

35.000 €

Apartament 3 camere de vanzare in Gura Barza, C ...

Crișcior

La ~5km distanță

3 camere
71 mp
Etaj 2
1983
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

149.000 €
2.15 € / mp

Domeniu de 7 ha in Apuseni - Criscior, Hunedoar ...

Crișcior

La ~5km distanță

69.237 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

50.000 €

Proprietar, vand casa

Zdrapți

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
896 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
25

150.000 €

Casă / Vilă Sesuri, jud Hunedoara

Bucureșci

La ~5km distanță

6 camere
195 mp
5.300 mp teren
2017
Agenție

Mai mult de un an
11

55.000 €

Casa si 3919 mp teren intravilan in Bucuresci ...

Bucureșci

La ~5km distanță

3 camere
86 mp
3.919 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

54.000 €
3.76 € / mp

Vand proprietate la Valea Bradului

Valea Bradului

La ~5km distanță

14.368 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

54.000 €
3.76 € / mp

Vand proprietate la Valea Bradului, Brad, jud. ...

Valea Bradului

La ~5km distanță

14.368 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

15.950 €

Vand garsoniera in bloc de Apartamente , Zona C ...

Brad

La ~5km distanță

1 camere
17 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

99.900 €

Proprietar vand casa mare cu 1373 mp teren, zon ...

Brad

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
1.373 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
20

67.500 €

Teren, padure si casa in Dumbrava de Jos, jud. ...

Exterior Nord, Brad

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
9.563 mp teren
f.s. 47 m
Agenție

10 luni în urmă
10

150.000 €

Hala de productie, birouri si 2191 mp teren in ...

Central, Brad

La ~5km distanță

1E
Agenție

11 luni în urmă
11

165.000 €

Casa cu Gradina, Parc si Priveliste in Brad, Jd ...

Vest, Brad

La ~5km distanță

3 camere
217 mp
1.430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

45.000 €

Apartament 3 camere

Brad

La ~5km distanță

3 camere
72 mp
Etaj 4
1975
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

420.000 €

Michaelskunstwerk -

Central, Brad

La ~5km distanță

3 camere
160 mp
4.573 mp teren
2010
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

60.000 €

Apartament 3 camere

Brad

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Etaj 2
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
14

320.000 €

Cladire noua, ideala pentru cazare sau spatii d ...

Central, Brad

La ~5km distanță

20 camere
502 mp
Etaj 2 / 2
2025
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

23.599 €

Garsoniera de vanzare Brad Hunedoara

Central, Brad

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 2
1999
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

27.000 €

casa de vanzare

Central, Brad

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
16

10.000 €

Casa mobila Nordstar RRC31 - 30 mp, complet mob ...

Vest, Brad

La ~5km distanță

2 camere
30 mp
800 mp teren
2015
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

55.000 €

Apartament 2 camere

Central, Brad

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 3
1975
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

50.000 €
58.000 €

Apartament 3 camere

Central, Brad

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Etaj 1
Agenție

5 luni în urmă
11

36.000 €

Casa cu 3 camere in Ociu, comuna Vata de Jos

Central, Brad

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
489 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

55.000 €
57.000 €

Apartament Brad (centru) , decomandat, etaj 2

Central, Brad

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2
1990
Agenție

2 luni în urmă
13

30.400 €
8.98 € / mp

Teren intravilan la liziera padurii

Sud-Est, Brad

La ~5km distanță

3.384 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

60.000 €

Apartament cu 2 camere zona centrala

Central, Brad

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 3