Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

69.000 €
73.000 €

Vand casa Simeria Veche(persoana fizica)

Simeria Veche

La ~5km distanță

4 camere
11.500 mp
8.808 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

15.000 €
19.84 € / mp

Teren intravilan in mijlocul satului Magura-Top ...

Măgura

La ~5km distanță

756 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

92.946 €
21 € / mp

Teren intravilan 4426 mp in Satul Tampa din Com ...

Tâmpa

La ~5km distanță

4.426 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

240.000 €

Vand/schimb casa in localitatea Tampa, jud. Hun ...

Tâmpa

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

35.000 €

Vand apartament 2 camere

Tâmpa

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Agenție

1 lună în urmă
19

245.000 €

Casa premium P+M, 300 mp utili, teren 3200 mp, ...

Tâmpa

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Agenție

4 luni în urmă
12

85.000 €

Casa cu 3 camere, 100mp, in Tampa

Tâmpa

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

Mai mult de un an
1

0 €

Doua Terenuri intravilane de 3266 mp si de 3024 ...

Tâmpa

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

0 €

vanzare casa si teren

Băcia

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
6.500 mp teren
Individuală
Agenție

1 lună în urmă
19

245.000 €

Casa premium P+M, 300 mp utili, teren 3200 mp, ...

Băcia

La ~5km distanță

7 camere
300 mp
3.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

110.000 €

Proprietate cu 2 imobile,teren 1.202 mp,Bacia-j ...

Băcia

La ~5km distanță

4 camere
168 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

2.850.000 €

Vand imobil rezidential suprafata construita 24 ...

Băcia

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

180.000 €

Vand superba casa in BACIA , teren de 2000 mp

Băcia

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

180.000 €

Casa foarte frumoasa la 7 min de Deva

Băcia

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
4.89 € / mp

Teren Totia

Băcia

La ~5km distanță

9.200 mp
9.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

480.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 32.000 mp pozitie strategica l ...

Băcia

La ~5km distanță

32.000 mp
32.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
12

85.000 €

Casa cu 3 camere, 100mp, in Tampa

Băcia

La ~5km distanță

3 camere
1.079 mp
1.079 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

150.000 €

vanzare casa si teren

Băcia

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
6.500 mp teren
Individuală
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
25

214.000 €

Vila/Pensiune de vanzare Bacia,jud.Hunedoara

Băcia

La ~5km distanță

6 camere
220 mp
1.367 mp teren
2020
Agenție

Mai mult de un an
7

82.786 €
11 € / mp

Teren extravilan arabil 7.526 mp (poate fi trec ...

Băcia

La ~5km distanță

7.526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

1 €
0 € / mp

Teren extravilan 5,8 ha

Mărtinești

La ~5km distanță

58.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

390.000 €

Casa + anexa cu terasa ?i gratar 750 mp teren, ...

Turdaș

La ~5km distanță

420 mp
750 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

1.200.000 €
8.89 € / mp

Teren industrial Orastie 13,5 ha cu hale fosta ...

Turdaș

La ~5km distanță

135.000 mp
135.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

42.600 €
2.58 € / mp

Teren extravilan - Halchiu

Turdaș

La ~5km distanță

16.533 mp
16.533 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

12.000 €
2.72 € / mp

Teren intravilan in Pricaz 4416 mp

Turdaș

La ~5km distanță

4.416 mp
4.416 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

25.000 €
3.26 € / mp

Teren intravilan 7665mp in Pricaz

Turdaș

La ~5km distanță

7.665 mp
7.665 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

50.000 €
60.000 €

Vand sau Schimb Casa Simeria 3 cam teren 588 mp

Simeria

La ~5km distanță

3 camere
72 mp
558 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

69.000 €

vand casa in Simeria Veche(sunt persoana fizica ...

Simeria

La ~5km distanță

4 camere
2.000 mp
8.808 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

28.000 €
72.92 € / mp

Teren - Simeria - Intravilan

Simeria

La ~5km distanță

384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

58.000 €

Apartament doua camere spatios zona centrala

Simeria

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
1970