Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

17.500 €
0.84 € / mp

Teren cu posibilitate Apa Canal extravilan Mart ...

Jeledinți

20.790 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

15.000 €
19.84 € / mp

Teren intravilan in mijlocul satului Magura-Top ...

Măgura

La ~5km distanță

756 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

69.000 €

Vand casa Simeria Veche(persoana fizica)

Simeria Veche

La ~5km distanță

4 camere
11.500 mp
8.808 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

0 €

vanzare casa si teren

Băcia

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
6.500 mp teren
Individuală

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
17

180.000 €

Casa foarte frumoasa la 7 min de Deva

Băcia

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

110.000 €

Proprietate cu 2 imobile,teren 1.202 mp,Bacia-j ...

Băcia

La ~5km distanță

4 camere
168 mp
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
4.89 € / mp

Teren Totia

Băcia

La ~5km distanță

9.200 mp
9.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

480.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 32.000 mp pozitie strategica l ...

Băcia

La ~5km distanță

32.000 mp
32.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

150.000 €

vanzare casa si teren

Băcia

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
6.500 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

2.850.000 €

Vand imobil rezidential suprafata construita 24 ...

Băcia

La ~5km distanță

4 camere
Agenție

4 luni în urmă
12

84.000 €
85.000 €

Casa cu 3 camere, 100mp, in Tampa

Băcia

La ~5km distanță

3 camere
1.079 mp
1.079 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

2.000 €

inchiriere casa si teren

Băcia

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
6.500 mp teren
Individuală
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
25

214.000 €

Vila/Pensiune de vanzare Bacia,jud.Hunedoara

Băcia

La ~5km distanță

6 camere
220 mp
1.367 mp teren
2020
Agenție

Mai mult de un an
7

82.786 €
11 € / mp

Teren extravilan arabil 7.526 mp (poate fi trec ...

Băcia

La ~5km distanță

7.526 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

245.000 €

Casa premium P+M, 300 mp utili, teren 3200 mp, ...

Băcia

La ~5km distanță

7 camere
300 mp
3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

180.000 €

Vand superba casa in BACIA , teren de 2000 mp

Băcia

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

4.000 €
2.62 € / mp

Teren intravilan Loc. Spini, comuna Turdas, jud ...

Spini

La ~5km distanță

1.526 mp
1.526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

240.000 €

Vand/schimb casa in localitatea Tampa, jud. Hun ...

Tâmpa

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Agenție

Mai mult de un an
1

92.946 €
21 € / mp

Teren intravilan 4426 mp in Satul Tampa din Com ...

Tâmpa

La ~5km distanță

4.426 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
12

84.000 €
85.000 €

Casa cu 3 camere, 100mp, in Tampa

Tâmpa

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

Mai mult de un an
1

0 €

Doua Terenuri intravilane de 3266 mp si de 3024 ...

Tâmpa

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
19

245.000 €

Casa premium P+M, 300 mp utili, teren 3200 mp, ...

Tâmpa

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

55.000 €

Vand casa ?i gradina

Petreni

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

1 €
0 € / mp

Teren extravilan 5,8 ha

Mărtinești

La ~5km distanță

58.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

759.000 €

Vand Hotel cu restaurant si piscina

Batiz

La ~5km distanță

32 camere
30 mp utili
2010
Agenție

1 lună în urmă
6

45.000 €

Apartament 2 camere decomandat renovat

Batiz

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
10E
Agenție

3 luni în urmă
7

15.900 €

Garsoniera de vanzare zona Micro 7, demisol

Batiz

La ~5km distanță

1 camere
26 mp
Agenție

3 luni în urmă
11

42.900 €

Vand apartament 4 camere in Hunedoara, M7-Trand ...

Batiz

La ~5km distanță

4 camere
53 mp
Agenție

4 luni în urmă
3

23.000 €

Garsoniera ultra centrala George Enescu