Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

11 luni în urmă
11

120.000 €

10 hectare teren plus casa la munte in Buces, H ...

Buceș

4 camere
90 mp
99.500 mp teren
1970
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

69.000 €

Iaz de vanzare in Apuseni- cazare, agrement si ...

Buceș

400 mp utili
1E
2000

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

65.000 €

Vand casa in Mihaileni,com.Buces,jud.Hunedoara

Mihăileni

La ~5km distanță

3 camere
200 mp
3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

16.000 €
9.26 € / mp

Vand Teren intravilan in Comuna Buce? ( Sat . S ...

Stănija

La ~5km distanță

1.727 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

55.000 €

Vand casa+teren.

Blăjeni

La ~5km distanță

4 camere
120 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
20

67.500 €

Teren, padure si casa in Dumbrava de Jos, jud. ...

Blăjeni

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
25

150.000 €

Casă / Vilă Sesuri, jud Hunedoara

Bucureșci

La ~5km distanță

6 camere
195 mp
5.300 mp teren
2017
Agenție

Mai mult de un an
11

55.000 €

Casa si 3919 mp teren intravilan in Bucuresci ...

Bucureșci

La ~5km distanță

3 camere
86 mp
3.919 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

50.000 €

Proprietar, vand casa

Zdrapți

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
896 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

95.000 €

vand casa cu teren

Mătișești (Ciuruleasa)

La ~10km distanță

2 camere
45.000 mp
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

44.800 €
0.80 € / mp

5,6 ha terenuri si padure in Criscior

Crișcior

La ~10km distanță

56.031 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
10

15.000 €
1.07 € / mp

14075 mp teren cu acces la utilitati - Criscior

Crișcior

La ~10km distanță

14.075 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

149.000 €
2.15 € / mp

Domeniu de 7 ha in Apuseni - Criscior, Hunedoar ...

Crișcior

La ~10km distanță

69.237 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
20

35.000 €

Apartament 3 camere de vanzare in Gura Barza, C ...

Crișcior

La ~10km distanță

3 camere
71 mp
Etaj 2
1983
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
19

58.000 €

Jumatate duplex in Criscior, Hunedoara

Crișcior

La ~10km distanță

3 camere
124 mp
355 mp teren
1949
Agenție

10 luni în urmă
13

33.000 €

Casa renovata cu acces usor, langa padure

Crișcior

La ~10km distanță

2 camere
81 mp
307 mp teren
1970
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

58.500 €

casa si gradina

Țărățel

La ~10km distanță

1.125 mp
445 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

45.000 €

Casa de vanzare in zona frumoasa de munte

Reț

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
31.25 € / mp

Oportunitate investitie- teren + cladire, REZID ...

Bidigești

La ~10km distanță

1.280 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

35.000 €
5.97 € / mp

Teren intravilan,5800 mp,Ciuruleasa,sat Boglest ...

Ciuruleasa

La ~10km distanță

5.864 mp
5.864 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

124.000 €

Casa individuala pe parter - Cri?cior HD

Criș

La ~10km distanță

3 camere
125 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

89.500 €

Casa cocheta in ?ara Zarandului, mun?ii Apuseni

Criș

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

140.000 €

Casa plutitoare spa?ioasa, complet echipata, de ...

Criș

La ~10km distanță

3 camere
Agenție

3 luni în urmă
19

55.000 €

Cabana + teren generos, 60 mp utili, 30 km de D ...

Criș

La ~10km distanță

3 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

40.000 €

casa cu 3 camere

Criș

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

6 luni în urmă
3

13.000 €
2.28 € / mp

Teren extravilan agricol 5700 mp, Cristur

Criș

La ~10km distanță

5.700 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

5 luni în urmă
11

155.000 €

Casa de vanzare in Cristur Str. Uli?a Mare nr. ...

Criș

La ~10km distanță

4 camere
200 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

35.000 €

Casa de vanzare 30000 euro negociabil

Criș

La ~10km distanță

2 camere
45 mp
1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

26.000 €
43.33 € / mp

Teren intravilan 600 mp in Satul Cristur (sat a ...

Criș

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
15

97.000 €
52.21 € / mp

Teren intravilan 1858mp in Satul Cristur Jud. H ...

Criș

La ~10km distanță

1.858 mp teren