Proprietăți unice: 7
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
14

59.900 €

Apartament cu 2 camere

Central, Odorheiu Secuiesc

2 camere
34 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

51.000 €
68 € / mp

Teren ideal pentru constructie, de vanzare in O ...

Nord-Est, Odorheiu Secuiesc

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
14

320.000 €

Casa premium in Odorheiu Secuiesc

Central, Odorheiu Secuiesc

3 camere
940 mp
940 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
14

320.000 €

Casa premium in Odorheiu Secuiesc

Central, Odorheiu Secuiesc

3 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

98.900 €

Csaladi haz Szekelyudvarhely kozponti zonajaban

Central, Odorheiu Secuiesc

135 mp
287 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

135.000 €

Apartament de vanzare

Ultracentral, Odorheiu Secuiesc

3 camere
90 mp
Etaj 4
1998
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.000.000 €

Hotel de vanzare

Odorheiu Secuiesc

2.000 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

400.000 €

Casa vintage de vanzare

Brădești

La ~5km distanță

4 camere
365 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

92.000 €

Casa noua de vanzare la Sancraieni

Sâncrai

La ~10km distanță

4 camere
175 mp
Agenție

Mai mult de un an
13

53.000 €

3DFILM! Casa de vacanta rustica, panorama super ...

Sâncrai

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
553 mp teren