Proprietăți unice: 1870
Proprietari: 686
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

69.900 €

Vânzare apartament 2 camere, et.1, zona Liceulu ...

9 Mai, Târgu Jiu

2 camere
44 mp
Etaj 1
1974
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

155.000 €

Apartament 4 camere, situat in Targu Jiu, Str U ...

Ultracentral, Târgu Jiu

4 camere
84 mp
Etaj 3
1984
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

51.000 €

Casă + 2.760 mp teren aproape de Târgu-Jiu – li ...

Budieni

3 camere
122 mp
2.760 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

260.000 €

Pensiune de vânzare în Rânca – oportunitate rar ...

Rânca

16 camere
706 mp utili
2023
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

42.000 €
80 € / mp

Parcele de Vanzare in Targu Jiu - Cartier Sises ...

Șișești, Târgu Jiu

525 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

174.999 €

Apartament 3 camere, zonă centrală

Ultracentral, Târgu Jiu

3 camere
102 mp
Etaj 3 / 6
1990
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

7.000 €
10.43 € / mp

Teren Intravilan (671 mp),situat in Tetila - Bu ...

Central, Bumbești-Jiu

671 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
15

120.000 €

Apartament 3 camere, 68 mp - Zona Centrală, Târ ...

Central, Târgu Jiu

3 camere
68 mp
Parter / 4
1975
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

75.000 €
79.000 €

Vand apartament 2 cam decomandat, str. Unirii-c ...

Central, Târgu Jiu

2 camere
49,2 mp
Etaj 2 / 4
1963
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

8.550 €
15.69 € / mp

Teren împrejmuit ,cadastrat dețin toate actele

Padeș

545 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

625.000 €

Imobil tip pensiune P+M, strada Grivitei

Central, Târgu Jiu

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

36.000 €

Vanzare casa traditionala, teren 1583 mp, Polov ...

Polovragi

3 camere
72 mp
1.583 mp teren
1965
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

75.000 €
5 € / mp

Vand teren la Cantina

Polovragi

15.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

129.000 €

Vânzare apartament 2 camere, et.1, mobilat/util ...

Central, Târgu Jiu

2 camere
50 mp
Etaj 1
1984
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

75.500 €

Vânzare apartament 2 camere, 54 mp, mobilat/uti ...

1 Mai, Târgu Jiu

2 camere
46 mp
Etaj 4 / 4
1968
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

45.000 €

Vand apartament 60mp la Rovinari

Central, Rovinari

2 camere
60 mp
Etaj 2
Agenție

4 zile în urmă
2

17.400 €

Casa cu teren Pociovalistea

Central, Târgu Jiu

3 camere
131 mp
1.243 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

110.000 €

Apartament 2 camere Ultracentral M.C Oancea, Zo ...

Ultracentral, Târgu Jiu

2 camere
58 mp
Etaj 3
1970
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

117.000 €

Vânzare apartament *2 camere - bloc 2000 - reno ...

Central, Târgu Jiu

2 camere
59 mp
Etaj 4
2000
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

108.000 €

Vânzare apartament 4 camere, 79 mp, vedere bila ...

Nord-Vest, Târgu Jiu

4 camere
76 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

21.000 €
29.33 € / mp

Parcele de Vanzare, Targu Jiu

Central, Târgu Jiu

716 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

45.000 €

Apartament 3 camere decomandat – etaj 2, ...

Bumbești-Jiu

3 camere
54 mp
Etaj 2 / 3
1970
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

420.000 €
100 € / mp

Teren intravilan / Cartier Panduri

9 Mai, Târgu Jiu

4.200 mp teren
f.s. 60 m
Pădure
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

105.000 €
250 € / mp

Teren intravilan 420 mp , Cartier Panduri

9 Mai, Târgu Jiu

420 mp teren
f.s. 14 m
Pădure
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

110.000 €

Casă de vânzare – Strada Motrul ...

9 Mai, Târgu Jiu

3 camere
51 mp
637 mp teren
f.s. 19 m
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

85.000 €

Apartament 3 camere , et 1 , aleea teilor , se ...

Teilor, Târgu Jiu

3 camere
56 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

63.000 €

Apartament 47,7 mp

Central, Târgu Jiu

2 camere
48 mp
Agenție

5 zile în urmă
2

22.000 €
36.67 € / mp

Teren intravilan, 600 mp, zona Runcu

Runcu

600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

75.000 €

Vand Apartament 3 camere

Central, Târgu Jiu

3 camere
77 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

5 zile în urmă
8

67.000 €

Casa pe plan parter, cu teren aferent de 6500mp ...

Bălani

4 camere
111 mp