Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

65.000 €

PRET MIC. 65000 euro . CASA + TEREN 2500 metri ...

Copăcioasa

134 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

119.000 €

De vanzare casa P+1 cu anexe ?i gradina

Budieni

La ~5km distanță

150 mp
Agenție

3 luni în urmă
10

65.000 €

Vanzare casa cu teren generos 8.658 mp, Scoarta ...

Budieni

La ~5km distanță

3 camere
136 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

115.000 €

Casa 390mp si una de 100mp de vanzare langa Tg- ...

Budieni

La ~5km distanță

2 camere
390 mp
8.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

25.000 €

Casa de vanzare in Budieni

Budieni

La ~5km distanță

2 camere
95 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

51.000 €

Casă + 2.760 mp teren aproape de Târgu-Jiu – li ...

Budieni

La ~5km distanță

3 camere
122 mp
2.760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

119.000 €

Casa P+E de vanzare 3568mp + padure 10000mp, Bu ...

Budieni

La ~5km distanță

4 camere
144 mp
Agenție

Mai mult de un an
14

109.000 €

Casa Comuna Balane?ti

Bălănești

La ~5km distanță

6 camere
120 mp
6.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

185.000 €

Vanzare spatiu comercial P+1 *oportunitate de ...

Bălănești

La ~5km distanță

360 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

50.000 €

Casa de vanzare Balane?ti,Gorj

Bălănești

La ~5km distanță

3 camere
3.800 mp
3.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

15.500 €
5.34 € / mp

Teren intravilan 2905 mp – comuna Bă ...

Bălănești

La ~5km distanță

2.905 mp teren
f.s. 23 m
Livadă
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
3

40.000 €
42.000 €
0.40 € / mp

De vanzare padure 10 hectare, Balane?ti, jud. G ...

Bălănești

La ~5km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

25.000 €

Casa Comuna Balanesti sat Voitestii din Vale ju ...

Bălănești

La ~5km distanță

1 camere
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

2.500 €

Casa Comuna Balanesti sat Voitestii din Vale

Bălănești

La ~5km distanță

3 camere
571 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

25.000 €

Casa Comuna Balanesti sat Voitestii din Vale ju ...

Bălănești

La ~5km distanță

3 camere
374 mp
571 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

65.000 €
10.12 € / mp

Teren de vanzare

Bălănești

La ~5km distanță

6.423 mp
6.423 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

250.000 €

Bargauani - Neamt, Spatiu industrial cu teren 1 ...

Bălănești

La ~5km distanță

1 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

73.000 €

Vanzare casa situata in comuna Balanesti, sat V ...

Bălănești

La ~5km distanță

3 camere
69 mp
3.332 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

79.000 €

Vila P+M situata intr-un loc mirific, aproape d ...

Glodeni

La ~5km distanță

4 camere
210 mp
3.900 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
20

155.000 €

Pensiune de vânzare în Bobu, Scoarța - zonă cu ...

Bobu

La ~5km distanță

6 camere
224 mp utili
2018
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

60.000 €
44.12 € / mp

Teren intravilan in Targu Carbunesti, sat Pojog ...

Pojogeni

La ~5km distanță

1.360 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

129.078 €
6 € / mp

vand inchiriez teren+hala 21500 mp Pojogeni, Go ...

Pojogeni

La ~5km distanță

21.513 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

94.380 €
15 € / mp

Vânzare teren 6292 mp, situat în cartier Preajb ...

Preajba Mare

La ~10km distanță

6.292 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

73.000 €

Vand Aparrament 2 camere decomandat

Preajba Mare

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 6 / 10
10E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

16.347 €

Apartament 2 camere de vanzare

Preajba Mare

La ~10km distanță

2 camere
43 mp
Etaj 4 / 10
10E
Agenție

1 lună în urmă
8

120.000 €

Casa Individuala, 3 camere, 100 mp - Preajba

Preajba Mare

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

99.000 €

Casa P+1, situata in orasul Bumbesti-Jiu, Curti ...

Curtișoara

La ~10km distanță

5 camere
228 mp
1.860 mp teren
f.s. 13 m
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

53.388 €
12 € / mp

Vanzare teren 4449 mp cu utilitati, Curtisoara ...

Curtișoara

La ~10km distanță

4.449 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

19.500 €
16.81 € / mp

Teren intravilan 1160 mp – Ideal pentru i ...

Curtișoara

La ~10km distanță

1.160 mp teren
f.s. 16 m
Livadă
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

15.000 €
2.31 € / mp

Oportunitate teren 6.504 mp – Curtișoara, la 11 ...

Curtișoara

La ~10km distanță

6.504 mp teren
Construcții