Proprietăți unice: 571
Proprietari: 229
Agenție

8 luni în urmă
21

107.000 €

3 camere foarte frumoase in Centru

Central, Galați

3 camere
58 mp
Etaj 3 / 7
7E
Agenție

8 luni în urmă
1

320.000 €
402.52 € / mp

teren ultracentral Galati

Central, Galați

795 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
9

75.000 €

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | ...

Central, Galați

2 camere
66 mp
Etaj 1 / 1
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
14

95.000 €

Apartament 3 camere Brailei BR-uri

Central, Galați

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 8
8E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

99.000 €
105.000 €

Casa de vinzare zona parc CAROL (CFR)

Central, Galați

4 camere
80 mp
317 mp teren
Individuală
Agenție

9 luni în urmă
13

130.000 €

Apartament 4 cam supr.totala 114mp(98mp utili) ...

Central, Galați

4 camere
98 mp
Etaj 3 / 4
1975
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

112.850 €

Vand Apartament 2 Camere Cladirea Stela, Nicola ...

Central, Galați

2 camere
61 mp
Etaj 2 / 5
2021
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

136.900 €

Vand Apartament 3 Camere Cladirea Stela, Nicola ...

Central, Galați

3 camere
74 mp
Etaj 2 / 5
2021
Agenție

9 luni în urmă
7

75.000 €

3 camere bilateral Central - Hotel Mercure

Central, Galați

3 camere
56 mp
Etaj 3 / 4
1972
Agenție

9 luni în urmă
5

500.000 €
1.400 €

Cladire multifunctionala

Central, Galați

10 camere
18 mp utili
2018
Agenție

9 luni în urmă
5

260.000 €

Casa zona centrala

Central, Galați

5 camere
300 mp
260 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

9 luni în urmă
8

95.000 €

Casa

Central, Galați

2 camere
90 mp
284 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

9 luni în urmă
9

40.000 €

Casa 2 camere Ultracentral

Central, Galați

2 camere
73 mp
94 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

210.000 €

COMISION 0% - CASA P+1, 2007

Central, Galați

3 camere
145 mp
258 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
23

368.000 €

De VANZARE Casa spațioasă S+P+1E+M | Zona STIRE ...

Central, Galați

8 camere
398,5 mp
409 mp teren
2003
Agenție

10 luni în urmă
10

65.000 €

Casa Parc Rizer

Central, Galați

4 camere
60 mp
96 mp teren
1950
Agenție

10 luni în urmă
5

52.000 €

Casa cu teren zona centrala

Central, Galați

5 camere
153 mp
283 mp teren
f.s. 8.6000003814697 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.900.000 €
198.16 € / mp

Vand Teren Dezvoltare Rezidentiala

Central, Galați

9.588 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
18

350.000 €

Clădire/Spațiu comercial central de vânzare în ...

Central, Galați

690,1 mp utili
2E
1985
Agenție

10 luni în urmă
7

145.000 €

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Ga ...

Central, Galați

3 camere
95 mp
Etaj 4
5E
Agenție

10 luni în urmă
2

90.800 €
250.14 € / mp

Teren zona semicentrala Galati

Central, Galați

363 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

299.000 €

Vand Penthouse Cladirea Stela, Nicolae Balcescu ...

Central, Galați

3 camere
205 mp
Etaj 5 / 6
6E
Agenție

11 luni în urmă
5

170.000 €

Apartament 3 camere bloc nou

Central, Galați

3 camere
78 mp
Etaj 3
2021
Agenție

Mai mult de un an
15

125.000 €

Vanzare proprietate, in Galati, langa Spitalul ...

Central, Galați

4 camere
105 mp
712 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

74.600 €

De VÂNZARE Apartamere 4 camere | Ultracentral - ...

Central, Galați

4 camere
76 mp
Etaj 4 / 4
1965
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

445.000 €
54.68 € / mp

COMISION 0% - HALA + TEREN

Central, Galați

8.138 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

782.880 €
160 € / mp

Proprietate exceptionala, Teren intravilan 4893 ...

Central, Galați

4.893 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.363.800 €
100 € / mp

Vindem teren zona centrala. Comision Zero!!

Central, Galați

23.638 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

57.000 €

De vanzare apartament cu 3 camere semi. in Gala ...

Central, Galați

3 camere
57 mp
Etaj 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
8

75.000 €

De vânzare apartament 2 camere decomandat, ...

Central, Galați

2 camere
48 mp
Parter / 4
1963