Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

80.000 €
16 € / mp

5000 mp Scaesti Dolj

Scăești

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

14.300 €

Vand Casa comuna Scaesti

Scăești

3 camere
639 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

28.500 €

Vand casa 3 camere

Scăești

3 camere
50 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

30.000 €

Casa de vanzare

Scăești

3 camere
243 mp
3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

95.000 €
8.83 € / mp

Teren intravilan de 10,763mp in Brade?ti

Brădești

La ~5km distanță

10.763 mp teren
f.s. 97 m
Agenție

3 luni în urmă
16

135.000 €

Casa Bradesti , teren intravilan 7952 mp , des ...

Brădești

La ~5km distanță

3 camere
55,2 mp
7.952 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

9 luni în urmă
4

19.000 €
20.32 € / mp

Teren 935mp Bradesti / Strada Valea Rea

Brădești

La ~5km distanță

935 mp teren
Construcții

Agenție

2 luni în urmă
7

50.000 €

Casa batraneasca pe un singur nivel , 1700 mp t ...

Brădești

La ~5km distanță

5 camere
112 mp
1.688 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

93.000 €

Casa la rosu/semifinisata, P+E, 139 mp utili, 5 ...

Brădești

La ~5km distanță

4 camere
139 mp
523 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
19

2.200.000 €

OPORTUNITATE! 8 hale de peste 16.000 mp, teren ...

Brădești

La ~5km distanță

16.000 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
17

68.900 €

VILA com BRADESTI

Brădești

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
945 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
18

685.000 €
650.000 €

STATIE PECO BRADESTI 10600 MP,AFACERE LA CHEIE ...

Brădești

La ~5km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

45.000 €

casa de vanzare in Brade?ti Dolj

Brădești

La ~5km distanță

140 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

80.000 €

Casa de vanzare Brade?ti Dolj

Brădești

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

135.000 €

Casa Bradesti , teren intravilan 7952 mp , desc ...

Brădești

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

19.000 €

Garsoniera de vanzare!!

Brădești

La ~5km distanță

1 camere
24 mp
Etaj 3
1980
Agenție

10 luni în urmă
19

94.000 €

Casa Bradesti Dolj P+M, 1480 mp teren

Brădești

La ~5km distanță

4 camere
83 mp
1.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

36.000 €
19.85 € / mp

Teren casa

Brădești

La ~5km distanță

1.814 mp
1.814 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

120.000 €

Hala 1200 m2

Brădești

La ~5km distanță

1.200 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

30.000 €
41.38 € / mp

Terern intravilan, 725 mp, zona Popasul lui Rad ...

Brădești

La ~5km distanță

725 mp
725 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
15

680.000 €

Fabrica de confectii textile activa, 1.600 mp, ...

Brădești

La ~5km distanță

1.600 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
9

160.000 €

Hala 336 mp pe un teren de 3.000 mp, cu acces d ...

Brădești

La ~5km distanță

336 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
14

160.000 €

Hala 194 mp utili, platforma betonata 400 mp si ...

Brădești

La ~5km distanță

194 mp utili
Dezvoltator
Comision 0%

6 luni în urmă
7

300.000 €

Vila 8 camere, premium – Investitie versa ...

Brădești

La ~5km distanță

8 camere
410 mp
810 mp teren
2018
Agenție

3 luni în urmă
9

99.000 €

Bradesti, Casa P+M cu 1842 mp teren

Brădești

La ~5km distanță

4 camere
83 mp
1.482 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

44.500 €
27.33 € / mp

BRADESTI ,1268 teren intravilan, DE 70, toate u ...

Brădești

La ~5km distanță

1.628 mp
1.628 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

120.000 €
1 € / mp

PADURE SALCAM, 120000mp, BRADESTI

Brădești

La ~5km distanță

120.000 mp
120.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

36.000 €
12 € / mp

Ferma cu 3000 mp de teren si o constructie de 5 ...

Brădești

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

130.000 €
26.27 € / mp

Teren 4 948 mp Bradesti / Racarii de Jos

Brădești

La ~5km distanță

4.948 mp teren
f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

120.000 €

Casa noua, 130 mp, teren 5693 mp, la drum europ ...

Brădești

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
5.693 mp teren