Proprietăți unice: 8
Proprietari: 6
Agenție

1 săptămână în urmă
20

200.000 €

Popas La Doi Brazi - magazine, bar, terasă, cas ...

Giubega

4 camere
250 mp
4.379 mp teren
1880
Agenție

3 luni în urmă
10

215.000 €

Showroom mobila cu expunere maxima la DN87, Gal ...

Giubega

460 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

26.000 €

Casa + teren Giubega, Dolj

Giubega

2 camere
80 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

18.000 €

Casa de vanzare Giubega

Giubega

70 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
13

20.026 €

Casa de caramida

Giubega

5 camere
196 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

36.000 €

Casa Giubega, Dolj DE 79

Giubega

6 camere
300 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

38.000 €

Vand casa in localitatea Giubega

Giubega

3 camere
2.871 mp
2.871 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

35.000 €

Casa comuna Giubega 45km craiova

Giubega

6 camere
200 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
1

6.500 €
0.59 € / mp

1,1 hectare terenuri agricole la Galiciuica jud ...

Galiciuica

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

37.000 €

casa de vanzare

Cioroiași

La ~5km distanță

5 camere
110 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

48.601 €
0.98 € / mp

Teren agricol Perisor

Perișor

La ~5km distanță

49.560 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
2

48.627 €
0.98 € / mp

Teren agricol Perisor

Perișor

La ~5km distanță

49.560 mp
49.560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

18.144 €

Vand casa la Peri?or

Perișor

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

50.000 €

Casa de vanzare in comuna Peri?or, jude?ul ,Dol ...

Perișor

La ~5km distanță

5 camere
82 mp
1.820 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

55.000 €

Casa de vacanta, rezidenta secundara Perisor

Perișor

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
14

29.900 €

casa cu baie proprie si teren 2060mp in Perisor ...

Perișor

La ~5km distanță

6 camere
154 mp
2.060 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
6

150.000 €

2 case centru Perisor, teren 2016 mp, 27 m desc ...

Perișor

La ~5km distanță

8 camere
220 mp
2.016 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

65.000 €

Casa ?i teren de 9 600mp de vanzare in Galicea ...

Galicea Mare

La ~10km distanță

7 camere
351 mp
11.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

55.000 €

Vand casa cu anexe si teren, suprafata totala 1 ...

Galicea Mare

La ~10km distanță

4 camere
439 mp
1.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

6.500 €
13 € / mp

Teren extravilan Cosoveni 500-1500 mp

Galicea Mare

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

215.000 €

Showroom mobila cu expunere maxima la DN87, Gal ...

Galicea Mare

La ~10km distanță

460 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

23.000 €
46 € / mp

Teren extravilan comuna Pielesti

Galicea Mare

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
15

52.000 €

Casa de vanzare cu 2 camere ?i subsol

Galicea Mare

La ~10km distanță

2 camere
67 mp
800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

155.000 €
62 € / mp

Teren 2500 mp Malu Mare, deschidere la drum asf ...

Galicea Mare

La ~10km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

350.000 €
70 € / mp

Teren cu deschidere la 2 strazi, 5000mp, zona S ...

Galicea Mare

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

165.000 €

Casa parter, 111 mp utili, 400 mp teren, zona M ...

Galicea Mare

La ~10km distanță

3 camere
400 mp
400 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
2

50.000 €
55.56 € / mp

Teren de vanzare, 900 mp, Drumul European Isaln ...

Galicea Mare

La ~10km distanță

900 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

42.000 €

2 Case si teren de vanzare in Comuna VARTOP DOL ...

Vârtop

La ~10km distanță

81 mp
1.150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

13.614 €

Casa de vanzare Silistea Crucii

Siliștea Crucii

La ~10km distanță

4 camere
105 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

21.000 €

Casa P, 96 mp, teren 1948, Silistea Crucii

Siliștea Crucii

La ~10km distanță

96 mp
1.948 mp teren