Teren de vanzare, 900 mp, Drumul European Isalnita

50.000 €
55.56 € / mp

Galicea Mare, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
900 mp

Descriere teren

BLITZ va propune spre vanzare un teren intravilan in Isalnita, cu suprafata de 900 mp si deschidere generoasa de 24 ml la Drumul European E70. Pozitionare excelenta, cu acces rapid si vizibilitate foarte buna, ideal atat pentru constructie locuinta, cat si pentru activitate comerciala sau investitie.Utilitatile se afla in zona (curent, apa, gaze), iar zona este in continua dezvoltare. Terenul ofera multiple posibilitati de utilizare datorita amplasarii strategice la artera principala.Oportunitate excelenta de investitie!Cod oferta / ID BLITZ: P172601
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1630813
Suprafață teren: 900 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Isalnita
Mijloace transport aprox. 1953 m

Proprietăți similare

Teren extravilan de 62000 mp, în Pleșoi
46.500 €
Județul Dolj, Pleșoi
62.000 mp teren
Teren extravilan de 84500 mp, în Drăgotești
48.800 €
Județul Dolj, Drăgotești
84.500 mp teren
Teren extravilan de 60000 mp, în Brabova
45.000 €
Județul Dolj, Brabova
60.000 mp teren
Teren de 1900 mp, în Malu Mare
49.000 €
Județul Dolj, Malu Mare
1.900 mp teren
Teren de 434 mp, în Gării
50.000 €
Craiova, Gării
434 mp teren
Teren în Malu Mare
49.000 €
Județul Dolj, Malu Mare
Teren în Ișalnița
50.000 €
Județul Dolj, Ișalnița
Teren în Central
50.000 €
Craiova, Central
Teren de 432 mp, în Pielești
45.360 €
Județul Dolj, Pielești
432 mp teren