Proprietăți unice: 2549
Proprietari: 722
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

25.000 €

Casa batraneasca + teren 1200 mp in com Valea L ...

Valea

2 camere
25 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

42.000 €

Vand urgent casa la iesire din Razvad

Gura Ocniței

4 camere
114 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

40.000 €

Moreni apartament de vanzare (langa primarie)

Moreni

4 camere

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

110.000 €

Casa de vanzare Malu cu Flori, Judetul Dambovit ...

Malu cu Flori

7 camere
228 mp
1.362 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

179.000 €

Casa de vanzare in Mun. Targovi?te

Central, Târgoviște

6 camere
771 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

140.000 €

Casa de vinzare

Voia

180 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

125.000 €

Casa de vanzare! Targovi?te, Comuna Tatarani, S ...

Central, Târgoviște

200 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

0 €

Vand teren km 73/a1

Petrești

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

18.000 €

Vand casa batraneasca, comuna Barbuletu, judetu ...

Bărbulețu

5 camere
100 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

95.000 €

Ocazie! Vand casa langa Bucuresti, eventual sch ...

Gulia

4 camere
180 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

255.000 €

Casa de vanzare in Fieni,jud Dambovita

Fieni

6 camere
240 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

0 €

Vand teren 20 euro mp

Crevedia

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

0 €

Vand teren 20 euro mp

Crevedia

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

170.000 €

casa si garaj curte +gradina

Viforâta

5 camere
120 mp
348 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

620.208 €

Teren intravilan industrial in Titu Dambovita 1 ...

Titu

Agenție

Azi

190.000 €

CASA ZONA LAC CREVEDIA//SAMURCAS

Crevedia

7 camere
228 mp
467 mp teren
Dezvoltator

1 lună în urmă
20

119.425 €
98.699 €

Oferta lunii MAI - 2 Camere cu Birou Târgo ...

Central, Târgoviște

2 camere
53 mp
Etaj 6 / 6
2026
Dezvoltator
Comision 0%

3 luni în urmă
19

197.000 €

Case individuale cu pompă de căldur&# ...

Gulia

4 camere
188 mp
550 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

4 luni în urmă
8

12.300 €
16.18 € / mp

Terenuri 760 mp, intre paduri, acces asfaltat d ...

Cocani

760 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 12,300 € și 12.800 €
Dezvoltator
Comision 0%

8 luni în urmă
7

158.415 €
130.922 €

Apartament 3 camere NOU Targoviste Class Park ...

Central, Târgoviște

3 camere
67 mp
Etaj 1 / 6
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 130,922 € și 131.285 €
Dezvoltator
Comision 0%

8 luni în urmă
1

834.537 €
689.700 €
278.18 € / mp

Teren de vanzare Targoviste | 3000-17.000 mp | ...

Exterior Nord, Târgoviște

3.000 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

9 luni în urmă
9

11.800 €
9.900 €
16.39 € / mp

Loturi de vanzare, ce mai mic pret din zona!

Crevedia

720 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 9,900 € și 11.800 €
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
9

311.267 €
257.246 €

Apartament Penthouse Targoviste | 5 camere| Pri ...

Central, Târgoviște

4 camere
158 mp
Etaj 6 / 6
2024
Dezvoltator

10 luni în urmă
13

175.252 €
144.837 €

Apartament 3 camere NOU Targoviste| Decomandat| ...

Central, Târgoviște

3 camere
71 mp
Etaj 2 / 6
2023
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 144,837 € și 145.079 €
Dezvoltator

10 luni în urmă
20

130.012 €
107.448 €

Apartament NOU 2 Camere cu Birou Târgovi&# ...

Central, Târgoviște

2 camere
53 mp
Etaj 4 / 6
2026
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 107,448 € și 108.779 €
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
3

138.545 €
114.500 €

Vand Spatiu Comercial NOU | Targoviste | Class ...

Nord, Târgoviște

50 mp utili
2E
2024
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
7

10.700 €
15.74 € / mp

Loturi de la 720 mp, intre 2 paduri, eForest, a ...

Crevedia

680 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 10,700 € și 11.800 €
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
9

21.800 €
18.800 €
16.03 € / mp

Profită acum de oferta de Paste!!! eForest, ter ...

Cocani

1.360 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 18,800 € și 21.800 €
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
11

102.047 €
84.337 €

Apartamente de 2 Camere Targoviste | NOU | Cali ...

Central, Târgoviște

2 camere
43 mp
Etaj 3
2027
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 84,337 € și 84.579 €