Proprietăți unice: 2549
Proprietari: 722
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

165.000 €

Casă si teren de vânzare in Crevedia

Central, Târgoviște

5 camere
210 mp
1.882 mp teren
1993
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

25.000 €
25 € / mp

Targoviste - Teren 10ha - Posibilitate investit ...

Exterior Est, Târgoviște

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă

139.900 €

Gulia Tartasesti Casa 4 camere 2 bai 100 mpu te ...

Tărtășești

4 camere
100 mp
500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 zile în urmă

96.000 €

CLASS PARK, Bloc nou! apart cu 3 camere mobilat ...

Central, Târgoviște

3 camere
58 mp
Etaj 5
2019
Agenție

2 zile în urmă

99.500 €

CLASS PARK Mobilat/utilat! Apartament 3 camere ...

Central, Târgoviște

3 camere
58 mp
Etaj 4
2020
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

115.000 €

Casa bună de vacanță sau permanentă la o oră și ...

Răzvad

4 camere
70 mp
530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

260.000 €

🏡 Oază de liniște și eficiență: Casă cu vedere ...

Valea Voievozilor

6 camere
233 mp
2.022 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

192.600 €
120 € / mp

Teren la Lacul Zmeu Crevedia

Crevedia

1.605 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă

55.900 €

Micro 4, Parter cu gradina. apart 2 camere in T ...

Micro 4, Târgoviște

2 camere
48 mp
Parter / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
11

68.000 €

Tartasesti – casa si teren 2.000 mp de vanzare

Tărtășești

3 camere
53 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

57.500 €

Vanzare casa in Ungureni (Cornesti), Dambovita

Ungureni (Cornești)

4 camere
103 mp
913 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

23.900 €
10.61 € / mp

TEREN DE VANZARE | DEALURILE SULTANULUI | VISIN ...

Vișinești

2.252 mp teren
f.s. 16 m
Construcții
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

36.000 €
60 € / mp

Vanzare teren intravilan Targoviste

Exterior Vest, Târgoviște

600 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

11.500 €
24.06 € / mp

Teren intravilan construibil - Tărtășești - Cio ...

Tărtășești

478 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

95.000 €

Crevedia Str Uzinei Casa 3 camere 2 bai SU 52 M ...

Crevedia

3 camere
52 mp
145 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 95,000 € și 105.000 €
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

69.000 €

🏡 Aleea Trandafirilor, Târgovi&#53 ...

Aleea Trandafirilor, Târgoviște

2 camere
46 mp
Etaj 3
1970
Agenție

5 zile în urmă
15

270.000 €

OPORTUNITATE STRATEGICA: Casa P+M (Amprenta 146 ...

Petrești

4 camere
5.423 mp
5.423 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

110.000 €

Vand Casa cu Teren Lunguletu, Dambovita, P+1 Mo ...

Lungulețu

4 camere
150 mp
Agenție

5 zile în urmă
8

110.000 €

Vand Casa cu Teren Lunguletu, Dambovita, P+1 Mo ...

Lungulețu

4 camere
150 mp
150 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
12

83.000 €

Apartament la parterul unui bloc izolat termic ...

Central, Târgoviște

2 camere
57 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

25.000 €
46.30 € / mp

Proprietar, vând 540 mp intravilan utilități(ga ...

Gulia

540 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
25

113.000 €

Casa 4 camere Tartasesti Str Petre Ispirescu

Tărtășești

4 camere
75 mp
500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
7

45.000 €

De Vanzare Apartament 3 Camere/Zona Centrala/Bl ...

Central, Pucioasa

3 camere
60 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

50.999 €

Casa si teren zona deal

Iedera

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

600.000 €

Vand proprietate formata din doua corpuri de cl ...

Petrești

1.670 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

7.500 €
1.50 € / mp

Teren de vanzare 5000 mp extravilan,Baleni

Băleni

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

50.000 €

Vanzare apartament Moreni

Central, Moreni

3 camere
68 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

50.000 €

Vanzare apartament Moreni

Central, Moreni

3 camere
68 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

80.499 €

Vand Apartament 3 Camere Ultra Central!!

Central, Găești

3 camere
88 mp
Etaj 4 / 5
5E
Agenție

6 zile în urmă
2

28.140 €

Lot intravilan, 804 mp, vedere panoramica, zona ...

Moroeni

f.s. 30 m