Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
11

24.000 €
25.000 €
3.20 € / mp

Vanzare 7500 mp teren in Butimanu ( aproape de ...

Ungureni (Butimanu)

7.500 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
18

149.000 €
218.150 €

Vile moderne, Peris, rate la dezvoltator

Niculești

La ~5km distanță

4 camere
111 mp
404 mp teren
Bancă

10 luni în urmă
2

83.250 €

Casa P+1 in localitatea Movila (Niculesti) jud. ...

Niculești

La ~5km distanță

9 camere
512 mp
1.344 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
20

1.098.075 €
907.500 €

Luxury Villa National Golf & Country Club

Niculești

La ~5km distanță

4 camere
133 mp
530 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
9

22.960 €
24.64 € / mp

Teren intravilan Ciocanari, ID: R2942551

Niculești

La ~5km distanță

932 mp
932 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

399.000 €

Vila De Vanzare Cu Teren 4690 Mp Golf Niculesti

Niculești

La ~5km distanță

4 camere
337 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

50.000 €
9.58 € / mp

Teren 5.221 mp in Niculesti - direct de la prop ...

Niculești

La ~5km distanță

5.221 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

117.000 €
39 € / mp

Teren intravilan 3.000 mp Niculesti Movila

Niculești

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

100.000 €

Casa+teren de vanzare

Niculești

La ~5km distanță

230 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

23.499 €
25.60 € / mp

Teren Intravilan 918 mp, Deschidere 18.8 m Nicu ...

Niculești

La ~5km distanță

918 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
19

144.000 €
15 € / mp

Teren intravilan construibil 9.600 mp Niculesti ...

Niculești

La ~5km distanță

9.600 mp
9.600 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
3

37.400 €
22 € / mp

Teren de vanzare Movila Peri? | Toate utilita?i ...

Niculești

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

950.000 €
11.88 € / mp

BUTIMANU, TEREN 80,000 MP, DESCHIDERE DN SI LAC ...

Butimanu

La ~5km distanță

80.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

119.900 €
14.52 € / mp

OPORTUNITATE | TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE | BU ...

Butimanu

La ~5km distanță

8.258 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

143.940 €
10 € / mp

Teren Dambovita, Butimanu 14394 mp, ideal proie ...

Butimanu

La ~5km distanță

14.394 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
11

9.000 €
8.000 €
3.60 € / mp

Vanzare 2500 mp, sau 5000 mp sau 7500 mp teren ...

Butimanu

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
10

245.000 €

Vila Butimanu, locatie excelenta pentru locuit ...

Butimanu

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
1.400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

129.000 €
34.86 € / mp

Teren Butimanu - 3700 mp-deschidere lac

Butimanu

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

367.809 €
4.30 € / mp

Butimanu-DN1A-Bucuresti-Targoviste

Butimanu

La ~5km distanță

85.537 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
1

79.999 €
8.00 € / mp

Teren 10.000mp Butimanu-Ungureni

Butimanu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
13

145.000 €

Casa de vacanta - Butimanu - langa lac

Butimanu

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
273 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

270.000 €
26.76 € / mp

Teren in Butimanu cu Deschidere la Lac-Jud. Dam ...

Butimanu

La ~5km distanță

10.088 mp teren
f.s. 41 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

175.000 €
7 € / mp

Teren Intravilan Butimau

Butimanu

La ~5km distanță

25.000 mp
25.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

36.000 €
20 € / mp

Teren Lucianca - Butimanu - deschidere la DN

Butimanu

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

45.000 €
15.01 € / mp

propun spre vanzare 2998 mp la doar 45000 euro ...

Butimanu

La ~5km distanță

2.998 mp
2.998 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

579.600 €
12 € / mp

Teren Intravilan Butimanu

Butimanu

La ~5km distanță

48.300 mp
48.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
28.57 € / mp

Teren cu deschidere de 90ml la DN1 A ideal inv ...

Butimanu

La ~5km distanță

1.400 mp teren
f.s. 93 m
Pășune
Extravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

70.000 €
7 € / mp

Teren 10.000 mp Butimanu in spatele caselor

Butimanu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

200.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan Butimanu

Butimanu

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

520.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan Butimanu

Butimanu

La ~5km distanță

26.000 mp
26.000 mp teren