Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

39.750 €
15 € / mp

Vand teren 2650 mp

Malurile

2.650 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

33.000 €

Casă de vânzare rapidă

Glodeni

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
192 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Azi
9

18.500 €
7.03 € / mp

Vand teren intravilan in sat Glodeni, jud. Damb ...

Malu Mierii

La ~5km distanță

2.631 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

60.000 €
8.57 € / mp

Teren 7000mp Pucioasa - Zona Pitoreasca

Ștubeie Tisa

La ~5km distanță

7.000 mp teren
f.s. 3 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

170.000 €

Casa P+1+ mansarda 370 mp cu teren 6100mp

Șuvița

La ~5km distanță

4 camere
183 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

52.000 €

Casa plus anexe de vanzare

Șuvița

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

165.000 €

Vila de vanzare la Pucioasa

Pucioasa

La ~5km distanță

6 camere
240 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

63.000 €

Apartament cu 3 camere ultracentral

Pucioasa

La ~5km distanță

3 camere
79 mp
Etaj 4 / 4
1979
Agenție

Mai mult de un an
5

53.000 €

Imobiliare

Pucioasa

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
1981
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

44.800 €
15.45 € / mp

Teren Pucioasa, proprietar, negociabil

Pucioasa

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

85.000 €

Casa brancoveneasca + teren generos - Pucioasa, ...

Pucioasa

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
992 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
16

364.560 €
249.000 €

Casa de vacanta cu teren 5394 mp, Pucioasa, Dam ...

Pucioasa

La ~5km distanță

8 camere
222,4 mp
5.394 mp teren
1984
Agenție

8 luni în urmă
1

23.900 €
11.77 € / mp

Teren 2031 mp, situat in Bela Dambovita, dubla ...

Pucioasa-Sat

La ~5km distanță

2.031 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

80.000 €

Apartament 4 cam, vis-a-vis Profi, Pucioasa

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

4 camere
75 mp
Agenție

9 luni în urmă
10

968.000 €
800.000 €

Dambovita vanzare fosta intreprindere S 21760mp ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

2E
Agenție

11 luni în urmă
14

137.000 €

Casa in Pucioasa

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
562 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
4

4.100.000 €

Proprietate industriala de vanzare in Dambovita ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
9

4.250.000 €

Parc Industrial, 84000 mp, Pucioasa

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

19.813 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
16

107.000 €
112.000 €

Casa 6 camere de vanzare Pucioasa 441 mp teren

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

4 camere
121 mp
Agenție

10 luni în urmă
13

85.000 €

Vecinatate statiunea balneocimaterica Pucioasa, ...

Pucioasa-Sat

La ~5km distanță

6 camere
171 mp
540 mp teren
2010
Agenție

Mai mult de un an
18

185.000 €

Vila 6 camere, Pucioasa

Pucioasa

La ~5km distanță

6 camere
500 mp
912 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

47.000 €

Casa zona centru Pucioasa de vanzare .Ocazie !! ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

45.000 €

Apartament de vanzarea in Pucioasa

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

25.000 €
16.02 € / mp

Teren Intravilan 1561mp Pucioasa

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

1.561 mp
1.561 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

80.000 €

Casa centru Pucioasa - 4 camere/650 mp

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

27.000 €
29.64 € / mp

Teren de vanzare Pucioasa

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

911 mp
911 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

85.000 €

Casa Pucioasa complet utilata si mobilata, str ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

4 camere
117 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

54.500 €

Apartament renovat 2026 de la 0

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

2 luni în urmă
7

42.900 €
36.11 € / mp

Teren 1.188 mp cu priveliste superba ideal pent ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

1.188 mp
1.188 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

87.000 €

vand apartament central langa parc in pucioasa, ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

3 camere
91 mp
Etaj 1
2010