Case Terenuri
Proprietăți unice: 25
Proprietari: 7
Agenție

1 săptămână în urmă
5

30.000 €
12 € / mp

Teren in Dragomiresti

Dragomirești

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri

1.000.000 €

Teren la DN 40.000 mp, intravilan, toate utilit ...

Dragomirești

f.s. 100 m
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

124.999 €

Casă NOUĂ – Finisaje Premium | 8 km de Târgoviș ...

Dragomirești

4 camere
110 mp
850 mp teren
2023

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
15

79.999 €

DOAR 79.999 euro - Casă spațioasă 5 camere + te ...

Dragomirești

5 camere
130 mp
3.000 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
8

831.201 €
989.525 €
21 € / mp

Teren cu potențial industrial și logistic – DN7 ...

Dragomirești

39.581 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

54.000 €
9.27 € / mp

Teren 5825 mp, zona Dragomiresti

Dragomirești

5.825 mp
5.825 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

38.000 €

Gheboieni proprietate de renovat 1100 mp, lini? ...

Dragomirești

4 camere
90 mp
1.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

24.000 €
7.45 € / mp

Teren 3222 mp, zona Dragomiresti

Dragomirești

3.222 mp
3.222 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

1 lună în urmă
4

16.500 €
8.25 € / mp

TEREN | RANCACIOV | 2000 MP | 700 INTRAVILAN |

Dragomirești

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

88.999 €

Oferta :casa si teren generos

Dragomirești

4 camere
100 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

16.500 €
25.82 € / mp

TEREN | RANCACIOV | 639 MP | INTRAVILAN | LA SO ...

Dragomirești

639 mp
639 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

99.999 €

Casa spatioasa 5 camere si teren de 3.000 mp Dr ...

Dragomirești

5 camere
130 mp
3.000 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 99,999 € și 119.999 €
Agenție

2 luni în urmă
2

88.000 €
4 € / mp

Inchiriez teren/cladire/hala

Dragomirești

22.000 mp
22.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

16 €
0.01 € / mp

Teren Priseaca/Dragomiresti

Dragomirești

2.673 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

84.999 €

OCAZIE: Casa +3000mp teren, Drag

Dragomirești

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

831.201 €
989.525 €

Teren cu poten?ial industrial ?i logistic DN72A ...

Dragomirești

f.s. 120 m
Agenție

3 luni în urmă
15

96.000 €

Casa individuala la 60 de km de Bucuresti teren ...

Dragomirești

5 camere
160 mp
1.052 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

35.000 €

Refugiu la tara: casa traditionala , teren gene ...

Dragomirești

3 camere
86 mp
1.948 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

120.000 €

Casa la rosu P+E, 90 mp, teren 500 mp, localita ...

Dragomirești

6 camere
90 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
19

225.000 €

Casa cu 3000 mp Teren si Livada In Dumbrava - S ...

Dragomirești

8 camere
3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

17.900 €
5.59 € / mp

Teren de vanzare.3200mp Documente la zi. Anunt ...

Dragomirești

3.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

150.000 €

Vila individuala cu teren 1000mp Rancaciov

Dragomirești

7 camere
470 mp
1.000 mp teren
Agenție

Azi
1

1.000.000 €
25 € / mp

Teren la DN 40.000 mp, intravilan, toate utilit ...

Dragomirești

40.000 mp
40.000 mp teren
f.s. 100 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

84.000 €
79.999 €

Oferta de nerefuzat:casa si teren 3000 mp

Dragomirești

1 camere
100 mp
3.060 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

120.000 €

ocazie casa 100mp + teren 3000 mp

Dragomirești

100 mp
3.060 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
3

86.640 €
30 € / mp

Stradal. Intravilan

Decindeni

La ~5km distanță

2.888 mp teren
f.s. 31 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

21.000 €

Casa de vanzare

Decindeni

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

16.500 €
25.82 € / mp

TEREN | RANCACIOV | 639 MP | INTRAVILAN | LA SO ...

Râncăciov

La ~5km distanță

639 mp
639 mp teren
f.s. 23 m

Agenție

2 săptămâni în urmă
4

16.500 €
8.25 € / mp

TEREN | RANCACIOV | 2000 MP | 700 INTRAVILAN |

Râncăciov

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

9 luni în urmă
8

68.000 €

Casa in Rancaciov

Râncăciov

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
3.100 mp teren
f.s. 22 m