Proprietăți unice: 51
Proprietari: 12
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

0 €

Vand 10.000 mp teren pe DN TARGOVISTE-SINAIA

Aninoasa

Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
8

80.000 €
8.75 € / mp

Vand teren Aninoasa Jud Dambovita

Aninoasa

9.140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

26.000 €

Casa de vanzare Ocnita Dambovita

Aninoasa

3 camere
75 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

125.000 €

Casa de vanzare in loc. Aninoasa, jud Dambovita

Aninoasa

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
53

335.000 €

Dream House Residence, Aninoasa, Dâmbovi&# ...

Aninoasa

4 camere
149 mp
430 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 luni în urmă
5

20.000 €
37.04 € / mp

Vanzare teren Intravilan Aninoasa / 540 mp

Aninoasa

540 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
16

179.000 €
185.000 €

Casa de vanzare, complex rezidential

Aninoasa

4 camere
135 mp
200 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

50.000 €
74.40 € / mp

TEREN INTRAVILAN ANINOASA-DAMBOVITA

Aninoasa

672 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
20

215.000 €

Dâmbovița,Aninoasa vila în duple ...

Aninoasa

3 camere
118 mp
250 mp teren
2022
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

17.900 €

Casa demolabila si teren in Patroaia Deal, Damb ...

Aninoasa

2 camere
35 mp
1.945 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

250.000 €

Aninoasa Casa/Vila Moderna de Lux

Aninoasa

4 camere
180 mp
470 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

173.000 €

Casa/Vila deosebita 167mp, 600mp teren Targovis ...

Aninoasa

5 camere
167 mp
600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

1.250.000 €
13.89 € / mp

Teren intravilan cu suprafa?a de 9ha, Aninoasa

Aninoasa

90.000 mp
90.000 mp teren
f.s. 400 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

37.000 €
39.000 €
52.86 € / mp

700mp TEREN INTRAVILAN Aninoasa

Aninoasa

700 mp
700 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

162.000 €

Vila P+M in Viforata - la pret de apartament cu ...

Aninoasa

4 camere
142 mp
452 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

1.408.990 €
110 € / mp

Teren de vanzare, 302 mp intravilan arabil, 12. ...

Aninoasa

12.809 mp
12.809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

128.000 €

Casa individuala P+1 de vanzare Aninoasa.

Aninoasa

4 camere
140 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

139.000 €

Apartament 3 Camere, 86 mp Constructie 2023, Ve ...

Aninoasa

3 camere
86 mp
2023
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

60.000 €
75 € / mp

Teren intravilan, 800 mp, strada Via Solarino

Aninoasa

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

135.000 €

Apartament de vanzare 3 camere - Constructie 20 ...

Aninoasa

3 camere
80 mp
Etaj 1
2023
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

113.200 €
80 € / mp

Teren intravilan 1415 mp cu 2 fronturi zona exc ...

Aninoasa

1.415 mp
1.415 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

39.000 €
55.71 € / mp

700mp TEREN INTRAVILAN Aninoasa

Aninoasa

700 mp
700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

32.000 €
43.84 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 730 mp, zona Vifo ...

Aninoasa

730 mp
730 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

25.900 €
51.80 € / mp

Teren intravilan 500 mp cu autorizatie de const ...

Aninoasa

500 mp
500 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
19

259.900 €

Proprietate exclusivista | Vila P+M, 278 mp | T ...

Aninoasa

6 camere
278 mp
1.654 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

39.000 €

700mp TEREN INTRAVILAN Aninoasa

Aninoasa

f.s. 9 m
Agenție

1 lună în urmă
6

14.999 €
3.12 € / mp

Teren de vanzare Aninoasa, zona Solarino (peste ...

Aninoasa

4.800 mp
4.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

31.000 €
25.000 €
38.75 € / mp

Teren intravilan 800 mp, zona pitoreasca zona V ...

Aninoasa

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

17.800 €
34.03 € / mp

Vanzare Teren intravilan, construibil, 523 mp, ...

Aninoasa

523 mp
523 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

45.000 €
56.25 € / mp

Vanzare Teren Intravilan 800mp, CC, Aleea Manas ...

Aninoasa

800 mp
800 mp teren