Proprietăți unice: 20
Proprietari: 0
Agenție

5 zile în urmă
6

289.000 €
6.85 € / mp

Teren intravilan, categoria curti - constructii ...

Reci

42.201 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

43.500 €
15 € / mp

De vânzare teren extravilan în Reci!

Reci

2.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

128.900 €

Casă de vânzare în Reci!

Reci

3 camere
100 mp
618 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

23.765 €
35 € / mp

De vânzare terenuri intravilane în Re ...

Reci

679 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

18.000 €
20.000 €
38.88 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Reci!

Reci

463 mp teren
Pășune
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
6

16.170 €
3.07 € / mp

Teren intravilan | 5.260 MP | Reci

Reci

5.260 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

158.290 €
55 € / mp

Două terenuri intravilane de vânzare ...

Reci

2.878 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
7

194.000 €
2.60 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Reci

74.615 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
20

60.000 €

Casa Ta de Vacanță în Stil Medit ...

Reci

2 camere
30 mp
330 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

9 luni în urmă
9

10.000 €
3.33 € / mp

TEREN AGRICOL EXTRAVILAN - RECI - COVASNA

Reci

3.000 mp teren
f.s. 8.8800001144409 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
6

9.000 €
4.29 € / mp

TEREN EXTRAVILAN - 2.100 mp - RECI

Reci

2.100 mp teren
f.s. 12.800000190735 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
12

15.000 €
1.76 € / mp

TEREN EXTRAVILAN LANGA FABRICA DE CHERESTEA Hol ...

Reci

8.500 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
12

36.125 €
25 € / mp

Teren in localitatea Reci,langa lacuri

Reci

1.445 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

70.000 €
7 € / mp

Proprietar vand Teren Reci,Jud. Covasna, 10.00 ...

Reci

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
11

17.800 €
38.53 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Aninoasa!

Reci

462 mp
462 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

0 €

De vanzare terenuri intravilane in Reci

Reci

Agenție

2 luni în urmă
10

16.500 €
35.26 € / mp

De vanzare teren intravilan in Lacul Reci

Reci

468 mp
468 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
12

17.000 €

Casu?a de vacan?a langa Lacul Reci

Reci

2 camere
35 mp
113 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
11

28.000 €
12.65 € / mp

Teren cu proiect aprobat si utilitati:start ide ...

Reci

2.213 mp
2.213 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 28,000 € și 32.600 €
Agenție

10 luni în urmă
13

1.400.000 €

FILM! Potential Imobiliar remarcabil, recomanda ...

Reci

704 mp utili
1995

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
9

44.900 €
16.79 € / mp

Teren par?ial intravilan de vanzare in Padureni ...

Moacșa

La ~5km distanță

2.675 mp
2.675 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

90.000 €
18,000.00 € / mp

5 Ha | Teren extravilan | Langa Fabrica Reci

Moacșa

La ~5km distanță

5 mp
5 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

25.000 €

FILM!Teren intravilan,remarcabil areal,lacul Pa ...

Moacșa

La ~5km distanță

f.s. 36 m

Agenție

3 luni în urmă
10

23.500 €
29.97 € / mp

FILM!Teren intravilan,remarcabil areal,lacul Pa ...

Moacșa

La ~5km distanță

784 mp
784 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 23,500 € și 25.000 €
Agenție

2 luni în urmă
10

41.500 €

FILM!Terenuri intravilane,3 parcele, remarcabil ...

Moacșa

La ~5km distanță

f.s. 86 m
Agenție

3 luni în urmă
5

90.000 €
1.80 € / mp

5 Ha | Teren extravilan | Langa Fabrica Reci

Moacșa

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

275.000 €
11 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Moac&# ...

Moacșa

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
59

799.000 €

Proprietate unică pe malul lacului Moac&#5 ...

Moacșa

La ~5km distanță

12 camere
400 mp
1.671 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

230.000 €

Casă de vânzare în Moacșa, ...

Moacșa

La ~5km distanță

5 camere
145 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

98.900 €
100.000 €

Casa individuala cu 3 camere intr-un teren gene ...

Moacșa

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
4.669 mp teren